>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
⚽ Notts County - Accrington, DW 3:1 @ 17.25 forBet
Podaję ten typ tylko z tego względu, że ktoś zagrał go za 500zł na STSie twierdząc, że to ustawka ???? uważam, że to całkowita ściema, ale dlaczego za dyszkę nie spróbować? ????
Start o 20:45
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Interesuje mnie w ogóle cena takiego biletu ???? bo nie ufam tym cenom z viagogo i innych podobnych ????
Na stronie BVB na razie nic nie widzę. Sprawdzałem też chwilę wcześniej stronę Tottków, bo grają u siebie 1 listopada z Realem na Wembley (loty w dwie strony nieco ponad 200 zł) ale mają pakiet na 3 mecze domowe, bez ceny, i sprzedaż chyba tylko dla membersów, także ogólnie komuś bez członkostwa pewnie będzie w uj ciężko dostać bilet na najlepsze mecze.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Na stronie BVB na razie nic nie widzę. Sprawdzałem też chwilę wcześniej stronę Tottków, bo grają u siebie 1 listopada z Realem na Wembley (loty w dwie strony nieco ponad 200 zł) ale mają pakiet na 3 mecze domowe, bez ceny, i sprzedaż chyba tylko dla membersów, także ogólnie komuś bez członkostwa pewnie będzie w uj ciężko dostać bilet na najlepsze mecze.
Tak właśnie czułem. Z tego co wiem, to np. na mecz Realu oficjalny fanklub z Polski dostaje co roku jakieś 2-3 bilety na jeden mecz, także bez żadnego związku z klubem typu członkostwo albo pakiet to chyba nierealne na LM zdobyć bilet.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Tak właśnie czułem. Z tego co wiem, to np. na mecz Realu oficjalny fanklub z Polski dostaje co roku jakieś 2-3 bilety na jeden mecz, także bez żadnego związku z klubem typu członkostwo albo pakiet to chyba nierealne na LM zdobyć bilet.
Polecałbym się rozejrzeć za bliskim krajem i trochę mniej prestiżowym meczem. Np. Szachtar z Napoli lub MC, jeszcze Maribor z Liverpoolem.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Tak właśnie czułem. Z tego co wiem, to np. na mecz Realu oficjalny fanklub z Polski dostaje co roku jakieś 2-3 bilety na jeden mecz, także bez żadnego związku z klubem typu członkostwo albo pakiet to chyba nierealne na LM zdobyć bilet.
Też bym chętnie na żywo obejrzał taki mecz, no ale póki co się trzeba smakiem obejść. Ja i tak się wybieram na Tottenham - Crystal Palace 5 listopada bo akurat będę w Londynie, ale bilety dopiero za miesiąc dla non members.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
niecałe 3 tygodnie temu byłem na meczu Arsenalu z Chelsea (community shield) ponad 80tys ludzi na stadionie Wembley, niesamowite przeżycie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom