>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Mayweather nigdy nie przegrał, jeden z najwiekszych pięściarzy w historii boksu. Jego przeciwnik to zawodnik MMA, a walka będzie bokserska :] Dla mnie to ten kurs na Floyda nie ma prawa być wyższy. Ile byś wystawił na taki pojedynek? ???? Dla mnie to lokata jest i brać ile dają.
✅

No gdzie... Czysta walka bokserska. Gdyby nie kasa to ten McGregor w zyciu by sie nie zdecydował na taką walkę, zwłaszcza z Floydem... Skok na kasę, walka oczywiście super opakowana, bo w tym MMA jest dobry, dużo krzyku na konferencjach i reklamy jak zawsze, a na moje dostanie w cymbał, bo po prostu nie ma innej opcji. Chyba tylko ustawka jakaś mogłaby przynieść porażkę tutaj Floyda.
✅
Ja nie wierzę w to, że Floyd ustawił ten pojedynek. Gość z bilansem 49-0! przegra z ziomkiem, który nigdy nie stoczył walki na zasadach bokserskich? haha Ośmieszyłby się i całą tą jego karierę można byłoby wrzucić do kosza. Tego nie są warte żadne pieniądze. :cool: Ja w takie cuda nie wierzę i nie radzę Wam tracić nawet drobniaków na Irlandczyka.
✅
Oni już obaj skasowali co mieli skasować przed walką. Teraz tylko w zależności od liczby oglądajacych ich gaża może się zwiększyć.


E: a i jeszcze jedno... Ustawka byłaby wg mnie paradoksalnie bardziej realna, gdyby kursy na Irlandczyka były przynajmniej dwukrotnie wyższe...
✅

Dziękuję. Dziękuję bardzo. :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tobias 359

tobias

Użytkownik
Zapraszam krótkie analizy dzisiejszych dwóch meczów myślę ,że będziecie zadowoleni.Myślałem nad tymi meczami od jakiegoś czasu i powinno być dobrze. Pozdrawiam i zachęcam do zagrania. Poniżej wkleję link z mojego tematu.Trzymajcie się.

https://forum.bukmacherskie.com/f15/kto-nie-ryzykuje-ten-nie-wygrywa-137136-8.html
Jeżeli bardzo grubo opierasz na tych absencjach Liverpoolu to trochę średnio bo już od początku sezonu nie grają. The Reds ogolnie dobrze wyglądają jak na razie a Arsenal słabo ze Stoke zagrał. Demony poprzedniego sezony ;)
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Przenieś się do fortuny, większe kursy i spokój ze stroną. Ja już od STSu uciekłem z całą sumą
Dokładnie, dajcie sobie spokój z STS-em. Już ktoś tu pisał, mi też się zdażyło, że poszły 2 takie same zakłady. U nich to można okazjonalnie wdepnąć przechodząc koło punktu
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Panowei moja niewĂŻedza wynika z tego że nie miałem konta u buka który oferuje azjany ale jaka jest np różnica między overem 4,25 a 4,5? Bo rozumie 4,0 i 4,5 gdzie przy 4 bramkach następuje zwrot ale 4,25 i 4,5?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom