>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Ja myślałem, że nowe forum, to jakieś nowe otwarcie, ale widać, że znów pokazali się jacyś idioci wzniecający gównoburze...
Mnie dziwi dużo nowych typerów i co ważne, bez żadnego doświadczenia, mam na myśli podanych typów, reputacji. Wstęp wolny
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wybacz ale w życiu nie słyszałem glupszej wypowiedzi, może zakłady nie są dla Ciebie. Masz może jakaś publiczną historię typów aby ocenić że kiedyś umiales a dziś coś Ci przeszkadza..
Widac że krótko jesteś na tym forum i zachowaniem przypominasz chomika, może to on tylko na innym koncie, ten sam tok myślenia, wszyscy zmyślają, wszyscy kłamią, każdy przegrywa tylko ty jeden zarabiasz grube miliony. Co do twojego pytania to na samym Wimbledonie miałem ok. 48/55 typy trafione dokoładnie możesz sprawdzić w moim poście podsumowującym Wimbledon. No przecież w każdym sporcie tak jest że drużyny czy zawodnicy o kilka klas lepsi przegrywają swoje spotkania i nie chodzi mi tylko o tenis. Przecież dla nikogo nie byłaby sensacją gdyby belgia dziś przegrywała do przerwy z giblartarem bo to tylko sprot. Tak samo było do przewidzenia że po 2 rundach z turnieju kobiet z pierwszej 6 odpadnie trzech już nie będzie. Tak samo pewnie przed spotkaniem mnóstwo osób typowało że Zverev w tak dobrej formie polegnie z Coricem. Dziś też pewnie była masówka na Rubleva, i może gdyby ten mecz wyglądał inaczej to mógłbym uwierzyć ale Dima prowadzi dwa sety z brejkiem i przegrywa. Jest to zawodnik z topu a nie ogórek z drugiej setki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom