>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
verno 691,4K

verno

Znawca - Hokej
piotrex007 wiem widziałem to i właśnie sobie mówiłem że jak strzelą na to 3:0 po tych akcjach gospodarzy to będzie cyrk ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
piotrex007 wiem widziałem to i właśnie sobie mówiłem że jak strzelą na to 3:0 po tych akcjach gospodarzy to będzie cyrk ????
I takie cyrki się dzieją na co dzień często wbrew pozorom, ale Ty jesteś niesamowity, że potrafisz wyczuć, w którym meczu one nastąpią ???? Gratuluję jeszcze raz i dziękuję, ja po dużo mniejszym kursie, ale jednak na plusie i to się liczy ;)
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Jezu ludzie już żartować nie można.
????
Pracuje i studiuje jeśli chciałbyś wiedzieć.
No nic trzeba sobie chyba zrobić przerwę od bukmacherki. Wiem, już wczoraj tak mówiłem, ale na dzisiaj miałem jeszcze kasę taka do rozwalenia. Jutro już pas. Bawcie się chłopaki dalej, powodzenia życzę. A teraz piwko i vamos Delpo
Jak studiujesz i pracujesz to daj sobie spokuj
Aby wygrywać trzeba mieć niezależny budżet, bo grając za ostatnią kasę zawsze poplyniesz. Prosta zasada nie masz kasy nie grasz. W ten sposób tylko marnujesz czas
Wymyśl inny sposób zarobku,
 
verno 691,4K

verno

Znawca - Hokej
I takie cyrki się dzieją na co dzień często wbrew pozorom, ale Ty jesteś niesamowity, że potrafisz wyczuć, w którym meczu one nastąpią ???? Gratuluję jeszcze raz i dziękuję, ja po dużo mniejszym kursie, ale jednak na plusie i to się liczy ;)
Szkoda tylko że nie wyczułem ostatniego meczu w mojej tasiemce ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jak studiujesz i pracujesz to daj sobie spokuj
Aby wygrywać trzeba mieć niezależny budżet, bo grając za ostatnią kasę zawsze poplyniesz. Prosta zasada nie masz kasy nie grasz. W ten sposób tylko marnujesz czas
Wymyśl inny sposób zarobku,
Ja mam prosta zasadę i wydaje mi się, że jest to dobra zasada. Odkładam sobie pewien budżet przez pewien czas. I jak mam kasę taka &quot;wolną&quot; to za to gram. Chyba dwa razy zdarzyło mi się zagrać za &quot;wazna&quot; kasę potrzebna na tzw. życie. A tak gram za takie siano, które mógłbym rozpierdolic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom