>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
a najpierw był post czy bramka? ????
najpierw napisalem post, potem zdążyłem jeszcze samemu obstawic wiec sam sobie odpowiedz.
fakt ze minute po napisaniu padl gol i pewnie nikt nie skorzystal, ale juz wczesniej ktos pisal o tym spotkaniu.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
najpierw napisalem post, potem zdążyłem jeszcze samemu obstawic wiec sam sobie odpowiedz.
fakt ze minute po napisaniu padl gol i pewnie nikt nie skorzystal, ale juz wczesniej ktos pisal o tym spotkaniu.
w takim razie gratuluję
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
West Ham w końcu musi coś ugrać, 1 mecz u siebie w tym sezonie, z beniaminkiem. 1.95 w Forbet - mnie namówili ;) Plus do tego jeszcze Piast DNB 1.85 i wychodzi piękny dubel 3.60 ;)
 
P 0

piorrek

Użytkownik
West Ham w końcu musi coś ugrać, 1 mecz u siebie w tym sezonie, z beniaminkiem. 1.95 w Forbet - mnie namówili ;) Plus do tego jeszcze Piast DNB 1.85 i wychodzi piękny dubel 3.60 ;)
Ja czekam aż będą składy, możliwe że Badia wróci z kontuzji, jesli tak można spokojnie isc w Piasta
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Ja czekam aż będą składy, możliwe że Badia wróci z kontuzji, jesli tak można spokojnie isc w Piasta
Już są. Piast Gliwice: 1. Jakub Szmatuła (k) - 5. Marcin Pietrowski, 12. Sasa Zivec, 16. Patryk Dziczek, 17. Joel Valencia, 20. Martin Konczkowski, 23. Stojan Vranjes, 24. Dario Rugasević, 27. Michal Papadopulos, 88. Uros Korun, 91. Hebert
Rezerwowi: 31. Dobrivoj Rusov - 3. Denis Gojko, 7. Maciej Jankowski, 11. Aleksander Jagiełło, 14. Konstantin Vassiljev, 18. Łukasz Krakowczyk, 25. Aleksandar Sedlar
Lechia Gdańsk: 1. Dusan Kuciak - 2. Mato Milos, 3. Jakub Wawrzyniak, 6. Simeon Sławczew, 7. Milos Krasić (k), 9. Patryk Lipski, 19. Marco Paixao, 23. Grzegorz Wojtkowiak, 26. Błażej Augustyn, 27. Rafał Wolski, 41. Paweł Stolarski
Rezerwowi: 77. Damian Podleśny - 5. Steven Vitoria, 8. Romario Balde, 28. Flavio Paixao, 30. Joao Nunes, 35. Daniel Łukasik, 96. Joao Oliveira
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom