>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
T 823

thereignman

Użytkownik
Mogą,ale wystarczy wyłączyć Shveda i pograne.
Shved poczuł się jak Iverson, tyle że nie gra dziś jak Iverson. Wjeżdża w tłok i rzuca w tablice i cały czas to samo. Sam zapedza się w kozi róg i robi stratę czy sygnalizowane podanie. Shved to jednak pusta bania. W NBA nawet dobrze piłki nie powąchal
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
To co zagrali z Chorwacja to było mistrzostwo swiata wiec ja tam gralem na 1 kwarte na grekow wiedziałem ze nie sa w stanie zagrac tak dwóch rewelacyjnych meczy.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Ruscy już &quot;tylko&quot; -4 pkt. Muszą zacząć robić to samo co Grecy, czyli uprzykrzyć maksymalnie grę niskim graczom, a wręcz odcinać ich od piłki. To powoduje straty, jak właśnie teraz i gra z kontry!
Jazda Rasija!
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Wisła Płock - Pogoń do 15min wrzucali bramka za bramką, a później przez 4 min 0 ????
dobrze, że ónibet bez przerwy zawieszał kursy bo już miałem wklepane over 33,5 do ht ????
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Nie znam na pamięć nazwisk i się nie jaram nimi. Widziałem mecz i dostrzegam potencjal, jak jesteś jednym z tych co lubią pisać nazwiska literkę w literkę to pakuj lepiej tornister do gimnazjum
Belineli
Rozgrywający chyba się zwie Hacket
Zmiennik rozgrywającego
Ten niski skrzydłowy, taki chudzielec z brodą
Wysoki skrzydlowy także rzuca dobrze, chyba co Melli, albo to też niski skrzydłowy
Jest jeszcze jeden niski rzucający z ławki
Tam jest mega potencjal strzelecki...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom