>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
adik1992 425,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dziś:
Serbia DW 2:0 po dwóch setach z Belgią @2,05
Rosja DW 2:0 po dwóch setach z Niemcami @1,75
Anderson 3:0 z Lorenzim @1,8
Muguruza wygra @1,4 i DW 2:0 @1,9
 
adik1992 425,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Serbia spoko wygląda czysto siatkarsko, jednak czy mentalnie nie będą podłamani? Z Niemcami mieli wygrany mecz..
Jest to tak doświadczony zespół że nie powinni mieć problemu z ograniem Belgii, która wczoraj została zmieciona z parkietu. Rosjanie półkę wyżej niż reszta ale Belgia według mnie półkę niżej niż Serbia czy Niemcy. Niemcy wczoraj od trzeciego seta grali na maksymalnym ryzyku i sie udało. Wiadomo tb trochę Serbia wypuściła po części przez trenera ale brąz to też sukces
ewentualnie Serbia -1,5 seta po mniejszym kursie
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Jest to tak doświadczony zespół że nie powinni mieć problemu z ograniem Belgii, która wczoraj została zmieciona z parkietu. Rosjanie półkę wyżej niż reszta ale Belgia według mnie półkę niżej niż Serbia czy Niemcy. Niemcy wczoraj od trzeciego seta grali na maksymalnym ryzyku i sie udało. Wiadomo tb trochę Serbia wypuściła po części przez trenera ale brąz to też sukces
ewentualnie Serbia -1,5 seta po mniejszym kursie
Niby tak ale... Serbowie przyjechali tu po mistrzostwo. Trzecie miejsce to dla nich żadna pociecha tym bardziej że wczoraj mieli już finał na.wyciągnięcie ręki. Wydaje mi się że to zrobiło niezły burdel w ich głowach. Do tego 5 setów dość intensywnych też zrobiło na pewno sobie. Nie ma co dyskutować o porównaniu klas obu zespołów ale dla Belgów trzecie miejsce to byłby ogrny wyczyn. Potrafili sobie już raz poradzić z Serbią w lidze światowej więc jeśli cokolwiek grać w tym spotkaniu to myślę że value jest na Belgię
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Poprzednik kupon fail, sporo niespodzianek.
Na dzisiaj nowy, z analizą początek od 12:00 do końca dnia (chyba, że coś wcześniej nie wejdzie :p)
Caudal deportivo - Laultad u2,5
G-Osaka - Kobe u3,5
Balkany Zorya - A. Kiev u3,5
Holandia - Bułgaria u3,5
Bragantino - Joinville u2,5
U. Magdalena - Atletico F.C. u2,5
13.86
a perelka z Gwatemali mojej ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom