>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
S 0

skalson92

Użytkownik
San Marino dzisiaj ma Świeto Narodowe a ja wygrałem moja największa sumę dzięki jednej z najsłabszych drużyn.. hehe niezły Parasoks ???? Dzięki Verno !!!
 
verno 702,1K

verno

Znawca - Hokej
Może nie kokosy bo nikt raczej więcej by nie stawiał na San Marino ale czutka już była od rana i pre też poszło ???? .
a/viVCE
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Może nie kokosy bo nikt raczej więcej by nie stawiał na San Marino ale czutka już była od rana i pre też poszło ???? .
Kwestia nie jest, żeby stawiać miliony, ale żeby być skutecznym i wykorzystywać takie czutki, jak Ty dziś, przecież jak patrzyłem na statystyki, to San Marino miało 2 strzały niecelne oddane dopiero w drugiej połowie i sobie myślałem, że jednak wyczucie Cię myliło, a tu zaraz patrzę powiadomienie, że bramka ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kontineny już 1:0, powinni szybko ogarnąć. Bryanów nie grałem dzisiaj, nie przekonują mnie ostatnio
Ja w ogóle debli nie grałem, interesują mnie szybkie mecze tylko ze względu na to, żeby zbyt późno Delpo z Thiemem nie grali ;)
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Ide
można ci ufac bo na csie sie nie znam, ja tylko liga legend?
Moim zdaniem bardzo, ale to bardzo pewny typ.

To już lepiej North - LDLC imo
Być może, ale w tej formie co teraz jest North to grałbym AKO te dwa bety, ale w Unibecie nie można ich łączyć.
Mi się rzucił mecz z Polakami w oczy, wcześniej kurs był @1.5

e: Podrzuci ktoś streama do Polaków? Będzie na aliez? Bo koleś na wakacjach potrzebuje
 
verno 702,1K

verno

Znawca - Hokej
Kwestia nie jest, żeby stawiać miliony, ale żeby być skutecznym i wykorzystywać takie czutki, jak Ty dziś, przecież jak patrzyłem na statystyki, to San Marino miało 2 strzały niecelne oddane dopiero w drugiej połowie i sobie myślałem, że jednak wyczucie Cię myliło, a tu zaraz patrzę powiadomienie, że bramka ;)
Szczerze mówiąc to tu akurat bardziej ciesze się że to wyczułem bo gol dla San Marino to WOAHHH niż z tej kasy, zarobiłem wcześniej ????
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
W zależności od tego, jak się mecz Polaków potoczy można grać under po szybkich bramkach dla nas. Jak zwykle mogą strzelić 2 i się cofnąć i czekać na przeciwnika, co się... źle dla nas kończy. Chociaż po takiej porażce, jak z Danią myślę, że dzisiejszy mecz może inaczej wyglądać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom