>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
A jednak Juan Martin Delpotro wygra 3-0, czułem to przed meczem ????
&quot;Abyś nie płakał że DelPo to drewno. Ta nawierzchnia robi z takich gości jak Cila, Kyrgios i Isner bezradnych kołków i to może spotkać dziś Pana Argentynie. Ja na Batiste nie postawie, a tym bardziej na DelPo, mecz nie do gry&quot;
Jakoś po tym można wywnioskować co innego. :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Spokojnie Panowie, czueplem tak wstępnie a później zrezygnowałem w typu i odradzilem grać Delpo, było tak jak piszecie ale nie wiecie jak myślałem wcześniej
Teraz wszystko wskazuje na 3-0 dla Delpo
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
czulem tak wstepnie ???? już wczoraj pisalem, ze on sobie przeczy z każdym kolejnym postem co do dwoch typow w dziale na 2-0 to zaden z nich raczej nie wejdzie a tym bardziej nie Rumunka
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
czulem tak wstepnie ???? już wczoraj pisalem, ze on sobie przeczy z każdym kolejnym postem co do dwoch typow w dziale na 2-0 to zaden z nich raczej nie wejdzie a tym bardziej nie Rumunka
Podałem Kanepi że wygra mecz, więc? A innych typów Ci nie powtórzę bo nie zasługujesz na to
Przecież ja Wam przedstawiam obrazu meczu więc nie spamuj a Ciesz się że coś piszę i mam rację w live bo jak narazie to tylko Ty strzerzysz to slodka buźkę
Wczoraj zapisałem Schwartzman @ 2.00 live ✅
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Kovacević miał piłkę na 24:22 dla Serbów, 25:27 Niemcy 4 set a tie-break to loteria, więc pewnie jeżeli nie wygrywasz 3:0 to przegrasz 2:3...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom