>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Poprosze znawców od tenisa coś zapodać na nocke mam dać wam rozpiske kto gra ,moga nawet być deble ,albo mieszańce
Dziękuje Uzbur do działa
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Czuje ze dzumhur to bierze Dzumhur mecz 2.8 jak dojdzie do pieciosetowki to dzumhur all in bo mlody rusek.ma male doswiadczenie w, 5 setowkach
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Deble i mieszance moze byc ciezko bo ma za chwile zaczac padac
To niema co ryzykować dzięki Waldemarze to nie gram nic mam hokeje w grze z Canady na overki 4,5 London nAWET 5,5 sie wydaje dobry ja bezpiecznie pograłem
Bo dzisiaj straszny ⛔ i zobacze co hokeje przyniosą jak dadzą efekty to jutro gram Lm na gole Tapara zdecydowanie mocna jest mozna sie pokusić o overka moim zdaniem na 1 1.33 tez niezły kursik
Pozdrawiam Waldemarka i całe forum zgromadzonych Uczestnkow i dziękujemy za typki???? ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Poprosze znawców od tenisa coś zapodać na nocke mam dać wam rozpiske kto gra ,moga nawet być deble ,albo mieszańce
Dziękuje Uzbur do działa
Ale co? Chcesz grać na siłę?
Bez sensu.
Na jutro polecam Del Potro z Thiemem. Dzisiaj intuicja nie zawiodła mnie i Delpo ograł Bautiste. Jutro myślę, że zrobi to samo z Austriakiem. Choć nie tak łatwo jak dzisiaj :p
 
waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
To niema co ryzykować dzięki Waldemarze to nie gram nic mam hokeje w grze z Canady na overki 4,5 London nAWET 5,5 sie wydaje dobry ja bezpiecznie pograłem
Bo dzisiaj straszny ⛔ i zobacze co hokeje przyniosą jak dadzą efekty to jutro gram Lm na gole Tapara zdecydowanie mocna jest mozna sie pokusić o overka moim zdaniem na 1 1.33 tez niezły kursik
Pozdrawiam Waldemarka i całe forum zgromadzonych Uczestnkow i dziękujemy za typki???? ????
Z na glownym korcie jeszcze 3 mecze sa a tam zadaszenie wiec te spokojnie
 
yddetkgb 139

yddetkgb

Użytkownik
wydaję mi się że bulgaria może strzelić albo wygrać są mocni w ataku ???? a Holandia to nie ta drużyna co kiedyś była;D
Jak zwal tak zwal. Na dzis stawianie przeciw holendrom ma sens.szwedzi dostali 3 gole a holendrzy zagrali padake ala Gibraltar.Stawianie x2 za powyzej3.3 lub bulgaria dnb za 6 moze sie na dzis oplacac.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ale co? Chcesz grać na siłę?
Bez sensu.
Na jutro polecam Del Potro z Thiemem. Dzisiaj intuicja nie zawiodła mnie i Delpo ograł Bautiste. Jutro myślę, że zrobi to samo z Austriakiem. Choć nie tak łatwo jak dzisiaj :p
Dziękuje niema co grac na siłę masz racje ,poczekam na swoje meczyki w spokoju które będą trwać i juz grają
Jak gram na siłke to trace sporo
będzie cieżko bo to wyrównany meczyk będzie ,ale ja jutro walne Ruskie 3-0 w siate pewniak moim zdaniem ,Niemcy na farcie wygrali po tb a Ruscy idą jak Burza w tych mistrzostwach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom