>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Ja poczekam i popatrzę jak będą się wymieniać piłkami przez pierwsze swoje 2 serwisowe gemy.
✅✅Już rozliczałem na minus ???? z taka formą co dziś mam to nawet to San Marino strzeli:cool::cool:
Najlepsze jest to, że dwa razy chciałem postawić na live tylko sesja mi wygasła. Ten iforbet to jakieś totalne gówno. Zarobię trochę gotówki na tenisie i idę na coś innego.
 
verno 676,2K

verno

Znawca - Hokej
Ja poczekam i popatrzę jak będą się wymieniać piłkami przez pierwsze swoje 2 serwisowe gemy.

Najlepsze jest to, że dwa razy chciałem postawić na live tylko sesja mi wygasła. Ten iforbet to jakieś totalne gówno. Zarobię trochę gotówki na tenisie i idę na coś innego.
Ja na unibet nie narzekam ale Bet365 nic nie zastąpi ???? RIP [*]
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Ja poczekam i popatrzę jak będą się wymieniać piłkami przez pierwsze swoje 2 serwisowe gemy.

Najlepsze jest to, że dwa razy chciałem postawić na live tylko sesja mi wygasła. Ten iforbet to jakieś totalne gówno. Zarobię trochę gotówki na tenisie i idę na coś innego.
Ja teraz malymi stawkami gram na 1xbet bo wiadomo ze moga wydymac ale narazie jest wszystko ok, a all in wale na sbobet skrill wplata wyplata
 
verno 676,2K

verno

Znawca - Hokej
Panowie zagrałem win San Marino po kursie @41 za 5zl 4fun w 4min przy 0-0 mogłem wypłacić 6.10zl czy gdybym postawił 5k mogłbym 6.1k wypłacić ???? ?
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Ja chcę jak najszybciej uciec. Mało wydarzeń live. Do tego czasem trzeba odświeżyć stronę, bo inacczej nie postawisz, do tego teraz to, wygasająca sesja. Takiego czegoś nie powinno być. Zakłady live też się trochę długo ładują. Nawet nie można zdążyć złapać dobrego kursu, bo za szybko blokują.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom