>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ale frajernia z Mousesports, patrzę na wynik teraz i nie wierzę haha ????
Gdyby to się zaczęło odwrotnie stronami, to rozgrzane SK by takiego choke 5-10 w CT nie zaliczyło raczej i byłoby jakoś 16-9, a tak jest meczycho do oglądania, ale niekoniecnzie do zamykania taśmy kursem 1.27 ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Na SK kurs przy 14-5 kurs 7 można było łapać, duży choke ze strony mouse, nie mniej jednak SK pięknie wróciło.
Branie kursu 7 przy takiej grze SK było szaleństwem, jedna z rund comebacku to paka plantowana jakieś 0,2sek przed koncem czasu na B, także już dawno mogło być po frytkach, a tak 3 match pointy SK
 
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
SK się obudziło bo grali tragedię a Mousesports ich taktycznie przed meczem rozpracowali, pikowanie banana w 5 w pierwszej rundzie na pistolety szaleństwo ale udane.. przy 14-5 pomyślałem sobie chłopaki jeszcze się skupcie i tu taka kupa wyszła XD szkoda ich..
 
L 15

lovejuice

Użytkownik
Branie kursu 7 przy takiej grze SK było szaleństwem, jedna z rund comebacku to paka plantowana jakieś 0,2sek przed koncem czasu na B, także już dawno mogło być po frytkach, a tak 3 match pointy SK
Haha jasne, tam było bardzo dużo takich sytuacji ale najbardziej zapadło w pamięć zagranie Fallena z ferem na środku, w 29 albo 30 rundzie. GG SK
@down
dokładnie o to chodziło ;)
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Wiem tylko, że Gambit-SK to totalny nobet, nie wiem które SK obejrzymy, to z drugiej połowy meczu robi 16-12 z Gambit, to z pierwszej robi 4-16 z tak strzelającymi Kazachami ????
Haha jasne, tam było bardzo dużo takich sytuacji ale najbardziej zapadło w pamięć zagranie Fallena z ferem na środku, w 29 albo 30 rundzie. GG SK
peak z bojlera na wcelowanego w teksturę broni oskara? ???? kozacki save
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom