>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Ktoś Ci karze grać? PRzecież wiadomo że jak jest kurs typu @32 to jak ktoś spróbuję to za monetę a czasem takie typy wchodzą sam widzisz teraz Ugande pre @15
w meczu delpotro z thiemem trafiłem kurs 17, gdzie po pierwszym secie każdy grał 3-0 na thiema, nikt nikomu nie każe grać takich typów, każdy ma swój rozum.
 
verno 660,9K

verno

Znawca - Hokej
Jest na Fortunie. Przer

A kto powiedział, że gram. Zejdź na ziemie. Takie typy nie wchodzą
Właśnie Ci dałem przykład up a kolega wcześniej przykład z godziny wcześniej. Nie wiem o co masz problem że wrzuciłem typ @32? Wiadomo że nikt nie zagra za większe siano, kiedyś wrzuciłem typ po kursie @25(który wszedł) to spam przez 15minut miałem..
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Raczej powinieneś powiedzieć że grales jako rezydent wysp, bo aspekt techniczny jest najmniej istotny
Co to zmienia,skoro, nie ma innej możliwości, na wifi stacjonarnym czy polskiej komórce,blokowali mnie po kilkunastu minutach.
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Anderson w ostatnich trzech swoich gemach serwisowy posłał 8 asów, to tyle co prawie przez dwa sety i po moim underze, hiszpan słabo wygląda
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Co to zmienia,skoro, nie ma innej możliwości, na wifi stacjonarnym czy polskiej komórce,blokowali mnie po kilkunastu minutach.
No to zakladales sobie kartę i po problemie a 99,99999% z nas nie może tego w tak łatwy sposób zrobić nie nie ma spraw na wyspach
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Delpo jak wjedzie agresywnie w tego baloniarza Nadała to może to zamknąć w III setach. Rafa swoje już zrobił i ładnie zarobiony w karierze i odkąd Rafa odstawił sterydy nie jest już taką bestią (mniejsza łapa, ogólnie ciało i brak takiej siły i energi)
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
to tak jak ktoś pisał ostatnio podczas tego meczu DelPotro z Thiemem przy wygranym pierwszym secie przez tego drugiego, Argentyńczyk ledwo stał na nogach bo chory czy coś tam, gramy all in 20k na stole na kurs 1.3 a po meczu jak sie ktoś zapytał jak tam Twoje all in to w odpowiedzi no przecież nie grałem tylko żartowałem tak sobie ???? haha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom