>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ponawiam bo dobry kurs a sk mialo to brac w 2 mapach
Póki co grają warzywo, ale wg mnie powinni to wziąć, ręki nie daję sobie uciąć jednak, chociaż sam zagrałem 2:0
edit ugrali właśnie rundę dwoma karabinami więc może to jest ten czas.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Dalian Challenger
Godz: 07:00
Spotkanie: Kozlova - Zvonareva
Typ: Zvonareva 2-0 w setach
Kurs: 4.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jutro nad ranem finał kobiecego Chalangerka. Na moneyline kursy to 1.30-2.90. Decyduje się tu na doga i to 2-0 @ 4.90 ze względu na poważne argumenty. Typ osobiście zagrałem i rekomenduje w moim temacie w dziale Kupony-Statystyki. Verka Zvonareva wraca do dużej gry i jest głodna zwycięstwa. Taki mały turniej jest akurat na ten moment. Najważniejsze działają u niej nogi i ręką. Jak zawsze dobrze się porusza i jest bardzo silna, ma czucie piłki, bez problemu trafia trudne forehandy i jest fajterka. To działa i dlatego Rosjanka zdecydowała się na powrót do gry. Jednak osobiście dla mnie ważnym aspektem jest tu jej rywalka. 1.30 na Kozlova w takim zestawieniu to śmiech na sali. Jest to rosła Ukrainka z dużą nadwagą. Potrafi seryjnie psuć własny serwis, a z glebi kortu to tylko mocna gra na raz, ciągła próba wejścia na piłkę. Jednak jak to nie funkcjonuje to jest wielki dramat. Zvonareva bez problemu może wziasc tutaj łatwo w dwóch setach. Taka jednostronna i nieregularna rywalka będzie Rosjance pasować. W tym roku na hardzie Kozlova wtopila 2x z rzędu że Schiavone (bodajże początek sezonu) przegrywając nawet seta do 0. Widziałem Kozlova na cegle w tym roku i jak ktoś w miarę utalentowany był po drugiej stronie to własnego serwisu nie potrafiła utrzymać. Duże szanse na 2-0 dla Verki Zvonarevej
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Polecam na jutro mega z hokeja Sparte i Monachium ;), generalnie też coś w kierunku Komety Brno - ja raczej X2, ale to podejmę decyzję jutro rano :cool: w temacie kuponik jak coś mordeczki, powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom