>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Ma 1 pkt
Litwa gra jak typowe moski , wszystko przez tego Kalienitis czy jak go zwał. Koleś rozgrywa w ten sposób że przetrzymuje pilke 15 sekund i oddaje byle gdzie, ani nie broni a rzuty za 3 pkt ledwo dolecialy, tylko sciska te lopatki w zniewiescialy sposób
Litwa tylko -7 ale trzeba zacząć bronić na niskich pozycjach i rozgrywac szybko, szukać przewag a Kalienitis tego nie potrafi, to nie euroliga
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
pytanie do znawców koszykówki afrykańskiej Egipt jest taki słaby czy Senegal to jakaś potęga że ich tak jadą?
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
pytanie do znawców koszykówki afrykańskiej Egipt jest taki słaby czy Senegal to jakaś potęga że ich tak jadą?
A tu masz jakiś znawocow koszykówki afrykańskiej? Tu w ogóle jestem tylko ja od koszykówki
Zadałeś takie pytanie, że głowa mała, kto się czymś takim interesuję...
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
A tu masz jakiś znawocow koszykówki afrykańskiej? Tu w ogóle jestem tylko ja od koszykówki
Zadałeś takie pytanie, że głowa mała, kto się czymś takim interesuję...
Maestro, no styl pisania jak Zarzeczny, ale pamiętaj Pablito był jeden ;)
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A tu masz jakiś znawocow koszykówki afrykańskiej? Tu w ogóle jestem tylko ja od koszykówki
Zadałeś takie pytanie, że głowa mała, kto się czymś takim interesuję...
chomik ile jeszcze kont założysz? to już sie nudne robi weź sobie znajdz inne zajęcie
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
A tu masz jakiś znawocow koszykówki afrykańskiej? Tu w ogóle jestem tylko ja od koszykówki
Zadałeś takie pytanie, że głowa mała, kto się czymś takim interesuję...
Uhu,no to czekamy na jakieś grube kursy ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Halo, zluzujcie majty...
Nasz naród strasznie nie lubi ludzi pewnych siebie, bo od razu ich szufladkuje się jako pajaców...
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Dawno takiego glu...jak ten Kalietis to nie widziałem. Ma przewagę głowy nad rozgrywającymi Grecji to zamiast grać do kosza to kozluje 16 sekund na 7 metrze, teraz to już w ogóle podaje byle komu i sie chowa..Zenada !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom