>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Polecam do gry CLG win @1.85
Pre było tylko @1.3
Przegrali pierwszą mapę, a jest do 3 zwycięstw. Dziwne picki w pierwszym drafcie, Flyquest też zaskakuje bardzo dobrą dyspozycją, ale wydaj mi się, że to takie 8/10 jest. Co jak co ale CLG ma praktycznie na każdej linii lepszego gracza (nie licząc junglera, gdzie jest random matchup.
Drugi draft wygląda lepiej, więc powinni wyrównać po 2mapie. Jest dla Huhiego (midlanera) jego ulubiona postać, więc można też CLG 2mapa win @1.52
EDIT
Oba kursy z Fortuna
Napisz, że to LoL czy coś innego niż CS:GO, bo CLG gra aktualnie też w CS&#39;a ????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Uff koszykowka tzn chomik poszedł spać, pewnie jutro służy do mszy o 6 rano, no ale nieważne panowie bedziemy na poziomie prowadzić dyskusję na temat meczy Keys - Stephens ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
DelPo 3-0 i 100 postów o tym, przekonywanie kazdego kto ma inne zdanie, dzisiaj z Litwą widzę podobnie poszalał &quot;jedyny spec od kosza na forum&quot; jak to siebie określił ; ] Po tych 2 typach powinieneś chłopie podać się do dymisji ; )
 
samolot 4

samolot

Użytkownik
DelPo 3-0 i 100 postów o tym, przekonywanie kazdego kto ma inne zdanie, dzisiaj z Litwą widzę podobnie poszalał &quot;jedyny spec od kosza na forum&quot; jak to siebie określił ; ] Po tych 2 typach powinieneś chłopie podać się do dymisji ; )
del potro kondycja na 30 min
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Ja ?
To chyba Ty piszesz dla &quot;zabawy&quot; cały dzień rok w rok kursy z 1xbet bez celu
Tak tak wiem że grasz ale nigdy nie będzie screena i jako jeden Polak masz sprawne konto w 1xbet + 10 innych fantazji
w 1xbet nie gram już od kiedy nie można wypłacać na skrill, ale ty dalej jak zacięta płyta, jak tam twoja Litwa. Miała wygrac +20. Chyba jutro zamiast o 9 po kase do sts to w kolejce do providenta albo innego bociana się ustawisz.
Druga sprawa co musiałeś nawywijac że ci nie chcieli konta u ruskich zweryfikowac, pewnie multikonta albo na innych członków rodziny i cie rozgryźli[/quote]
Ja nie gram &quot;u ruskich&quot; podobnie jak Ty ;) nigdy nie grales
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Nie,grała bardzo słabo, przed samymi mistrzostwami odszedł Antenoukumpo,plus atmosfera w szatni kiepska,jakaś bójka czy coś. Tyle,że na taki mecz ,zawsze było ryzyko ,że się zepną,współczuję tym co pograli po 1.30.
Widocznie nie jest tak źle po stracie greak freak ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom