>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Co z tym zbożem za Williams?
Co ma na celu taki post? Każdy ma prawo się pomylić, zwłaszcza typując WTA Rafciu. No chyba, ze Ty wszystko trafiasz to gratsy.
Ja nie piszę o swoim typie 100 postów, więc widzę, że nie dostrzegasz pewnych różnic, skoro mnie powiązałeś z tym dżentelmenem. No i nie nazywam się jedynym specem na forum. To tylko takie małe różnice.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Keys drugi set @1,82

Ona nie może popełniać tylu niewymuszonych.
Ona po prostu tak gra jak jest zdenerwowana. Taką ją właśnie kojarzyłem zawsze, dlatego te jej wyniki ostatnie coś mnie dziwiły. Ten wyrzucony wolej teraz... W głowie tam się gotuje na maksa pewnie.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Ona po prostu tak gra jak jest zdenerwowana. Taką ją właśnie kojarzyłem zawsze, dlatego te jej wyniki ostatnie coś mnie dziwiły. Ten wyrzucony wolej teraz... W głowie tam się gotuje na maksa pewnie.
Przecież to lewe drewno, piłki przez środek nie umie zagrać
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ona po prostu tak gra jak jest zdenerwowana. Taką ją właśnie kojarzyłem zawsze, dlatego te jej wyniki ostatnie coś mnie dziwiły. Ten wyrzucony wolej teraz... W głowie tam się gotuje na maksa pewnie.
No szok, bo gra fatalnie. Wiem, że często zawalała mecze, ale tutaj wyglądała pewnie na korcie. Mental zawiódł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom