>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Co ma na celu taki post? Każdy ma prawo się pomylić, zwłaszcza typując WTA Rafciu. No chyba, ze Ty wszystko trafiasz to gratsy.
Ja nie piszę o swoim typie 100 postów, więc widzę, że nie dostrzegasz pewnych różnic, skoro mnie powiązałeś z tym dżentelmenem. No i nie nazywam się jedynym specem na forum. To tylko takie małe różnice.
Z nikim Cię nie powiązałem, po prostu pamiętam tą pewność, z jaką przekreśliłeś Stephens, a że wcześniej nie raczyłeś mi odpowiedzieć, to przypominam Ci ponownie o Twoim typie (który zresztą wrzucasz od wielkiego święta). Każdy ma prawo się pomylić, jeśli wstawia typ i nie robi przy tym błazenady, &quot;wjeżdżając za za całe zboże tego świata w Venus Williams&quot;
Rafciu za 1,5h półfinały pań US Open. Zostań... pragniemy tego wszyscy :rolleyes:
Aaaa no tak, każdy ma prawo tutaj dogryzać, pod warunkiem, że jesteś to Ty ????
To te różnice, których nie dostrzegam.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
✅
Ale to forum zeszło kurwa na psy przez dwa miesiące jak tu nie zaglądałem. Nie wiem czy to bajt, czy serio ktoś po trafieniu kilku typów się zwie królem czegoś etc. Trafiłem tu podane kursy kolejno: 5 i 2.01. Czy jestem królem? Nie, bo jutro to przejebie na kursach 1.2. Trochę ogłady Panowie, a świat jak i forum będą piękniejsze.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ale ta Sloane gra spokojnie wogóle nie widac po niej zadnego stresu czy presji nawet z raji tego ze zdecydowanie wygrywa i moze pozmyslec ze juz wygrała a ona gra swoje
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
✅
Ale to forum zeszło kurwa na psy przez dwa miesiące jak tu nie zaglądałem. Nie wiem czy to bajt, czy serio ktoś po trafieniu kilku typów się zwie królem czegoś etc. Trafiłem tu podane kursy kolejno: 5 i 2.01. Czy jestem królem? Nie, bo jutro to przejebie na kursach 1.2. Trochę ogłady Panowie, a świat jak i forum będą piękniejsze.
Nie wiesz kim jestem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom