>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Z nikim Cię nie powiązałem, po prostu pamiętam tą pewność, z jaką przekreśliłeś Stephens, a że wcześniej nie raczyłeś mi odpowiedzieć, to przypominam Ci ponownie o Twoim typie (który zresztą wrzucasz od wielkiego święta). Każdy ma prawo się pomylić, jeśli wstawia typ i nie robi przy tym błazenady, &quot;wjeżdżając za za całe zboże tego świata w Venus Williams&quot;
Aaaa no tak, każdy ma prawo tutaj dogryzać, pod warunkiem, że jesteś to Ty ????
To te różnice, których nie dostrzegam.
No ale co Ty mi tu zarzucasz? Chcesz sie przysrać, ale nie wiesz do czego widzę. Pewność siebie? Gdybym jej nie miał, to nie puściłbym żadnego zakładu w życiu. Kolejna sprawa... jak ktoś Ci nie odpisuje na posta to wyciągasz jego przegrany typ? No zajefajny zwyczaj haha. Błazenada? Chłopie widocznie nie do Ciebie są skierowane moje posty, bo Ty zwyczajnie nie umiesz ich czytać, więc daj sobie spokój i nie pisz do mnie. No i dogryzanie... Ojej, uraziłem Cię takim wpisem? W takim razie przepraszam bardzo i współczuje szczerze. ; )
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Drugi draft wygląda lepiej, więc powinni wyrównać po 2mapie. Jest dla Huhiego (midlanera) jego ulubiona postać, więc można też CLG 2mapa win @1.52
✅
Napisz, że to LoL czy coś innego niż CS:GO, bo CLG gra aktualnie też w CS&#39;a ????
Dzięki za uwagę, nie wiedziałem, ale jeżeli ktoś czytał całość to wywnioskował że to nie CS:GO, bo podałem że grają z Flyquest ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Zniechcecacie ludzi do tego forum,tolerujecie debili,którzy wypisują banialuki.
P.S. Jutro szlagier na Filipinach i kusi pograć na Ginebre,chociaż słabo zagrali w ostatnim meczu.
San M ,tak nakombinowal z murzynami,że Mckinesa,który całkiem dobrze sobie radził,zastąpił Bridgemanem,który nic nie gra. Coś komentator mówił,że jak Bridg,sobie nie poradzi,to wrócą do Mck,ciekawe czy nie już jutro,bo ten nowy,nie nadaje się nawet na rezerwę.
Kursy trochę kurde słabe...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom