>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Pragnę tylko dodać, że na mecz Copila jest postawione 230000 Euro, najwięcej na rozgrywane do tej pory ;)
czyli coś jest na rzeczy tylko co?
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Jokerit pięknie gra, rozumieją się
Pragnę tylko dodać, że na mecz Copila jest postawione 230000 Euro, najwięcej na rozgrywane do tej pory ;)
czyli coś jest na rzeczy tylko co?
Raczej nie na to, że Janvier przegra - widać, że gra normalnie. Za to Copil nieźle poddenerwowany.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Pragnę tylko dodać, że na mecz Copila jest postawione 230000 Euro, najwięcej na rozgrywane do tej pory ;)
czyli coś jest na rzeczy tylko co?
Pragnę tylko dodać, że na mecz Copila jest postawione 230000 Euro, najwięcej na rozgrywane do tej pory ;)
czyli coś jest na rzeczy tylko co?
już przemieliło się ponad 260000
2 set pomimo 3:4 faworyzują Copila
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie, postanowiłem dziś wpłacić po raz pierwszy od wielu lat do ziemniaka, nadszedł ten moment z braku ciekawych opcji i niechęci bawienia się nielegalnie ;) Który z naszych dostępnych na rynku buków ma coś ciekawego w ofercie? W sensie jakieś podwyższone kursy na ciekawe wydarzenia, +12 % do zysku do wygranej itp, by przyciągnąć klienta? Gdzie wpłacacie w ostatnim czasie? Będę wdzięczny za jakieś wartościowe info ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie, postanowiłem dziś wpłacić po raz pierwszy od wielu lat do ziemniaka, nadszedł ten moment z braku ciekawych opcji i niechęci bawienia się nielegalnie ;) Który z naszych dostępnych na rynku buków ma coś ciekawego w ofercie? W sensie jakieś podwyższone kursy na ciekawe wydarzenia, +12 % do zysku do wygranej itp, by przyciągnąć klienta? Gdzie wpłacacie w ostatnim czasie? Będę wdzięczny za jakieś wartościowe info ;)
Odsyłam do swojego posta:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/najlepszy-legalny-bukmacher-to.147567/#post-6484782
;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom