>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
pozi 97

pozi

Użytkownik
Panowie ile idzie zazwyczaj wypłata z bahu przez trustly? Kiedyś w tygodniu zlecilem wieczorem i na drugi dzień kasa była. Teraz zlecilem wypłatę w sobotę rano i dalej nie doszło na konto. Ktoś coś wie?
teoretycznie 1 dzien roboczy, nigdy nie trwalo to u mnie dluzej
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Widzę ze jak człowiek sam czegoś nie przemysłu dokładnie to nie zagra, a na tym forum to zero konkretów w ostatnim czasie
Zrobię własną dokładna analizę ustawie typy i w ostatniej chwili spojrzenie na forum czy ktoś coś doradził
Macie ostatnia szansę 10-15 minut i mam w Planach gry Cervantesa, Gawrona i Barce
Hej
kolego, weź wyjdź i załóż swój własny temat. Piszesz o spamowaniu, a sam spamujesz. To jest dział typy na żywo, a nie porady.
Panowie administratorzy, pomimo tego ze ja jestem leser typowania, ale to forum cos podupadło. Jakie dziwne wynalazki. Verno, Tomek80, ATP itd.,itp., to konkrety. A nie jakieś wynalazki z kosmosu. Pozdrawiam PANOWIE

jeb jeb maczeta
 
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
kolego, weź wyjdź i załóż swój własny temat. Piszesz o spamowaniu, a sam spamujesz. To jest dział typy na żywo, a nie porady.
Panowie administratorzy, pomimo tego ze ja jestem leser typowania, ale to forum cos podupadło. Jakie dziwne wynalazki. Verno, Tomek80, ATP itd.,itp., to konkrety. A nie jakieś wynalazki z kosmosu. Pozdrawiam PANOWIE

jeb jeb maczeta
Nikt Cię nie trzyma na siłę Panie wynalazek.
WTf, przeczytałem &quot; a nie jakieś dziwne wynalazki Verno, Tomek80, ATP itd itd.
MY BAD ????
 
oasis 0

oasis

Użytkownik
Verno - nie można do Ciebie priv wysłać? Chciałem Ci dobre info dać na dzis
Pewnie ma bloka aby nie handlować ... Tyle ze jakby umiał robić regularny zysk to by miał stronę verno....oga..et.com ( celowo brakuje liter) a taka strona nie istnieje ;)
Znaczy się istniej ale jest &quot;pusta&quot; i pod rosyjska flagą
Verno jak robisz regularny profit to dawno powinieneś wiedzieć co robić , abyś wiedział to dobrze Ci tylko Życzę!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom