>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Albie wczoraj zachwalalem widac nie zawiodla choc powinna wziac to 2-0 szkoda Noel walczyla ale seta i tak ugrala
No trochę się sugerowałem tym, co pisałeś w nocy. Zerknąłem na pierwszy set i spróbowałem. ;)
Jakbyś widział jak gra Broady to byś tego nie stawiał, tu wszystko zależy od Babos, a ona dziś gra dobrze i pasuje jej drewniana Broady
Nie ucz ojca dzieci robić. :] Póki co trzyma serwis, chociaż czasami sama sobie robi kłopoty. Dodatkowo serwuje pierwsza, więc ma minimalną przewagę, na ten moment sytuacja w secie to 50/50, a po takim kursie, jakim grałem to zdecydowanie welju.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
mialem kiedys chomiki pamietam ze chyba 8 sie wymnozylo ale jak zmienilem trociny to zostaly tylko 2 bo je matka zagryzla hehe
kusi mnie zagrac lekko Naomi wezme jej seta po 2.06 tu 3 sety jak nic mi sie widza.i mecz po 5.3
U mnie lepiej,bo zginął na miesiąc i znalazł się w tatowych kalesonach z zapasami na zimę ????
Natrętna to strasznie
P.S. Zuchman,co Ci w kolano nie daj sobie wyciągać łąkotek,choć już chyba odchodzi się od takich procedur
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Po
Jedyna opcja - podłącz kabel RTV do kompa i przerzuć obraz na tv ????
No mam tak zrobione, ale co mi to da? ;) Jakieś marne streamy typu drhtv tnące non stop? ;) Po to kupiłem wizja.tv żeby obejrzeć LM. Mam gdzieś Tottenham z BVB, akurat dziś mam ochotę obejrzeć grające piękną gałę Napoli ;)
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Bet365 to barany. Zauwazylem ze jak sie wiecej wygra to blokuja zaklad i nie rozliczaja od razu. Postawilem na babos 1 set i do tej pory trzymaja zablokowana kase. Lige mistrzow jiz nie zdaze postawic
 
verno 694,5K

verno

Znawca - Hokej
Takie wymysły na dzisiaj ode mnie, tylko dla odważnych ???? .
⚽ LM
Napoli over 2.5 @4.10
Napoli over 3.5 @10
Borussia over 1.5 @2.50
Real v Apoel over 2.5ht @2.45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom