>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Kern @4.15
Kern wygra min. 1 set @2.2
Fortuna
EDIT
Jednak żałosny poziom ITFów. Myślałem, że koleś coś gra jak ograł bez problemów Roberta. Raczej małe szanse nawet na seta.
 
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
Wiem że to nie forum NFZ ale mam do was pytanko, czujecie się ostatnio słabo przez tą pogodę? Od kilku dni codziennie mam temp 35.4/35.5 szczególnie do południa a czasem i cały dzień, ktoś coś ???? ??
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Wiem że to nie forum NFZ ale mam do was pytanko, czujecie się ostatnio słabo przez tą pogodę? Od kilku dni codziennie mam temp 35.4/35.5 szczególnie do południa a czasem i cały dzień, ktoś coś ???? ??
U mnie wszystko w porządku, ale ja się prawie z domu nie ruszam. Jedynie do sklepu i pracy ???? Tylko że ja nie mam problemu z pogodą, w sensie może być fatalnie, a ja i tak raczej czuję się dobrze.
 
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
U mnie wszystko w porządku, ale ja się prawie z domu nie ruszam. Jedynie do sklepu i pracy ???? Tylko że ja nie mam problemu z pogodą, w sensie może być fatalnie, a ja i tak raczej czuję się dobrze.
Ja nigdy właśnie nie miałem problemów z pogodą ale teraz jakoś dziwnie najpierw miałem temp 38 wieczorem a rano 35.4 i tak trzyma od kilku dni ???? może wyziębiony jestem od lodu jak hokeja oglądam :cool::cool:
 
G 0

gadux

Użytkownik
Taka temperatura oznacza osłabienie organizmu przez przebytą chorobę np, lub innego czynniki. Powinno przejsc po kilku dniach :p
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Wiem że to nie forum NFZ ale mam do was pytanko, czujecie się ostatnio słabo przez tą pogodę? Od kilku dni codziennie mam temp 35.4/35.5 szczególnie do południa a czasem i cały dzień, ktoś coś ???? ??
To nie pogoda to przez bukmacherke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom