>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
No i dupa straszna ... Taka nagonka była na bramkowy mecz a chłopaki grają bardzo konkretnie i 6 bramek nie będzie ... Ładna wtopa
 
verno 620,9K

verno

Znawca - Hokej
No i dupa straszna ... Taka nagonka była na bramkowy mecz a chłopaki grają bardzo konkretnie i 6 bramek nie będzie ... Ładna wtopa
Własnie chciałem pisać że bramka na 3:2 daję dalej szanse na empty net, no i mamy 3;2 a czasu jeszcze trochę ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
No i dupa straszna ... Taka nagonka była na bramkowy mecz a chłopaki grają bardzo konkretnie i 6 bramek nie będzie ... Ładna wtopa
a ty żeś naiwny pokaż mi ostatni mecz w którym Legia strzeliła więcej niż 3 gole? Jeszcze takimi karakanami jak Czukwu przecież to amatorka a Pasquato to nawet na tle takiego 3 ligowca wygląda jak amator, oj ciężkie zadanie bedzie tego trenera zrobić piłkarzy z tych marnych zawodników
 
verno 620,9K

verno

Znawca - Hokej
a ty żeś naiwny pokaż mi ostatni mecz w którym Legia strzeliła więcej niż 3 gole? Jeszcze takimi karakanami jak Czukwu przecież to amatorka a Pasquato to nawet na tle takiego 3 ligowca wygląda jak amator, oj ciężkie zadanie bedzie tego trenera zrobić piłkarzy z tych marnych zawodników
Ale on mówi o NHL, z choinki się urwałeś ???? ?
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
a ty żeś naiwny pokaż mi ostatni mecz w którym Legia strzeliła więcej niż 3 gole? Jeszcze takimi karakanami jak Czukwu przecież to amatorka a Pasquato to nawet na tle takiego 3 ligowca wygląda jak amator, oj ciężkie zadanie bedzie tego trenera zrobić piłkarzy z tych marnych zawodników
on pisze o meczu NHL
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
a ty żeś naiwny pokaż mi ostatni mecz w którym Legia strzeliła więcej niż 3 gole? Jeszcze takimi karakanami jak Czukwu przecież to amatorka a Pasquato to nawet na tle takiego 3 ligowca wygląda jak amator, oj ciężkie zadanie bedzie tego trenera zrobić piłkarzy z tych marnych zawodników
Coś ci się pomyliło ziomeczku ;) ja śledzę NHL a nie pseudo sport jakim jest nasza piłka ligowa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom