>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Kontuzję, jasne. ???? #Rosja
tak własnie miałem napisac ze &#39;&#39;kontuzje&#39;&#39; taki scenariusz mu napisali w szatni.. i dziwnym trafem ta kontuzja mu sie pojawiła prz prowadzeniu 1:0 w setach i przewaga przełamania w drugim .. to napewno nie przypadek o nie ! po prostu kontuzyjny sport;) szkoda ze juz poblokowały buki i nie mozna tego grac
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
tak własnie miałem napisac ze &#39;&#39;kontuzje&#39;&#39; taki scenariusz mu napisali w szatni.. szkoda ze juz poblokowały buki i nie mozna tego grac
Kto miał pograć, ten pograł.
A patrząc po pierwszym secie miałem już pisać, że Tsonga przyjechał wygrać ten turniej, wyglądał naprawdę na mega zmotywowanego i skupionego. Oby chociaż dograł.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
tak własnie miałem napisac ze &#39;&#39;kontuzje&#39;&#39; taki scenariusz mu napisali w szatni.. i dziwnym trafem ta kontuzja mu sie pojawiła prz prowadzeniu 1:0 w setach i przewaga przełamania w drugim .. to napewno nie przypadek o nie ! po prostu kontuzyjny sport;) szkoda ze juz poblokowały buki i nie mozna tego grac
Mozna , po 1.30 struffa..
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Kto miał pograć, ten pograł.
A patrząc po pierwszym secie miałem już pisać, że Tsonga przyjechał wygrać ten turniej, wyglądał naprawdę na mega zmotywowanego i skupionego. Oby chociaż dograł.
Ty pograłes handi tylko?? mysle ze jesli naprawde miałby kontuzje to by skreczował .
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ty pograłes handi tylko?? mysle ze jesli naprawde miałby kontuzje to by skreczował .
Tak, tylko handi, widząc Tsongę w pierwszym meczu bałem się czysto Struffa.
Chyba, że Tsonga odwali numer, jak kiedyś Azarenka (?), która grając na jednej nodze w trzecim secie ograła rywalkę. ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Fizjo powiedział tsndze ze jak bedzie gral teraz to mu sie pogorszy .. chyba ze to sciema w druga strone zeby ludzie masowo poszli na strufaa taki Mindfuk;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom