>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Przecież nie napisałem ze Vidmar wygrał mecz. Nie wciskaj mi tu słów których nie pisałem.
To po co gadać o kolesiu, który nie miał nawet małego wpływu na zwycięstwo w półfinale? I to w aspekcie analizy na finał ????
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ale w jakich okolicznosciach zopp czy gasket
waly sa i beda a jak ktos mysli, ze Zopp wygral w czystej walce to troche sie myli, zaraz mi dorobia teorie spiskowe wszyscy ktorzy to czytaja, ale zgadzam sie w stu procentach z Tedem chociaz to odpuscilem.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Dziwny ten bah. Wczoraj pełno wydarzeń na &quot;live&quot; choćby z csa i to nawet ago vs pompa było. Dzisiaj nie ma nic na live z nowego yorku.. To samo kosz. Wczoraj normalnie senegal vs angola a dzisiaj już nic z afryki nie ma.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Jak pisałem wczoraj, Serbia wygrała. Shved za późno się obudził. To za wysoki poziom,żeby jeden chłop wygrał mecz. Aczkolwiek był mały przebłysk rezerwowych. Ale to za mało. Z taką grą Słowenia mistrzem. Ale dobrze wiemy ze każdy mecz jest inny. Ciekawe co z kontuzja jovicia. Serbia szeroki skład i można powiedzieć że rezrowowi wygrało im ten mecz. Shved ponad 30 pkt, ale nic to nie dało.
Co do finału to szykuja się piękne pojedynki. Vidmar może mieć problemy na tablicy,ale skoro dał radę braciom Gasol???mecz roztrzygnie się na obwodzie wiec pewnie będzie over ; )
jestem jestem nigdzie sie nie chowam, miales racje z tym typem i co moge wiecej napisac poza tym, ze wygrales na tym kase to bedzie chyba najlepsza nagroda ????
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
To po co gadać o kolesiu, który nie miał nawet małego wpływu na zwycięstwo w półfinale? I to w aspekcie analizy na finał ????
Bo nie zawsze mecz wygrywa się na obwodzie. Czasami wręcz przeciwnie ; ) obwód slowency mają na pewno lepszy ; )co nie zmienia faktu że Vidmar zebrał parę ważnych piłek ; )
 
verno 688,4K

verno

Znawca - Hokej
Dziwny ten bah. Wczoraj pełno wydarzeń na &quot;live&quot; choćby z csa i to nawet ago vs pompa było. Dzisiaj nie ma nic na live z nowego yorku.. To samo kosz. Wczoraj normalnie senegal vs angola a dzisiaj już nic z afryki nie ma.
Bo wczoraj mecze był wiadome dziś grają wygrany z wygranym przegrany z przegranym i buki nie ogarniają wgl ich dodawać to dlatego, ale Óni ok ????
@ I mean CS.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Bo nie zawsze mecz wygrywa się na obwodzie. Czasami wręcz przeciwnie ; ) obwód slowency mają na pewno lepszy ; )co nie zmienia faktu że Vidmar zebrał parę ważnych piłek ; )
Może tak, ale to obwód zdecydowanie wygrał z Hiszpanami, a właściwie Hiszpanie nie poradzili sobie na obwodzie ;)
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
jestem jestem nigdzie sie nie chowam, miales racje z tym typem i co moge wiecej napisac poza tym, ze wygrales na tym kase to bedzie chyba najlepsza nagroda ????
Eeee wcale Cię nie szukałem : ) nic nie musisz pisać, jak to mówią raz na wozie, raz pod wozem : )
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Bo wczoraj mecze był wiadome dziś grają wygrany z wygranym przegrany z przegranym i buki nie ogarniają wgl ich dodawać to dlatego, ale Óni ok ????
Na Fortunie też było na live, więc spoczko. Nie wiem co tam ogarniać, jak na pewno mają kogoś od e-sportu, więc... to ich zaniedbanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom