>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Muszynianka ze Schweirner za wszystkie pieniadza swiata po 1.15
juz tak bez smiechow to mam ja po 2.19 przed meczem przycisniete mam nadzieje, ze nie zawiedzie.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
chcialem pograc na Ostoleke w siatke ale jak ten Wolomin ma nadal takie koneksje to chyba odpuszcze.
murzina nie rob sobie zartow, ze swinkami ze schweriner
w pizdu z taka gra
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Narazie Grają 2 tercje Blisko jest Biel wygrania niż Lugano ,trza czekać na cała nocke bo mam ako ponad 3 z WHL overy same 4,5 analizowałem te mecze i moim zdaniem będzie nieźle ,w nocy tez miało siaść ako z OHL i 1 błąd się wydarzył North batalion 1-1 Lider coś odwalił ,ale jest nieźle Bandy i Floorbale dzisiaj dały zarobić ,szczególnie Clasicc i Vitkovice na indywidualnie z golami ????
Pozdrawiam wszystkich i sporo wygranych życzę
Myślę sobie tak żeby skasować wszystko ,ale chyba się nieda jak zauważyłem niema usuń konta ,na innych Forach tez zazwyczaj brak ,tylko na 1 jest i chybe ,tez usune ,bo źle się dzieje tam
Pozdrawiam i miłej nocki ja mam spanie zgłowy przez hokeja ,albo położe się na troszkę ,rano zobacze wyniki
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Narazie Grają 2 tercje Blisko jest Biel wygrania niż Lugano ,trza czekać na cała nocke bo mam ako ponad 3 z WHL overy same 4,5 analizowałem te mecze i moim zdaniem będzie nieźle ,w nocy tez miało siaść ako z OHL i 1 błąd się wydarzył North batalion 1-1 Lider coś odwalił ,ale jest nieźle Bandy i Floorbale dzisiaj dały zarobić ,szczególnie Clasicc i Vitkovice na indywidualnie z golami ????
Pozdrawiam wszystkich i sporo wygranych życzę
Myślę sobie tak żeby skasować wszystko ,ale chyba się nieda jak zauważyłem niema usuń konta ,na innych Forach tez zazwyczaj brak ,tylko na 1 jest i chybe ,tez usune ,bo źle się dzieje tam
Pozdrawiam i miłej nocki ja mam spanie zgłowy przez hokeja ,albo położe się na troszkę ,rano zobacze wyniki
nie kasuj kąta lubimy się kierować Twoja wiedzą w temacie hokeja, bardzo nam pomagasz tym wypowaniu, i cieszymy się, że jestes z nami trzymaj tak dalej.
 
R 35

rustin

Użytkownik
na jakim buku ako wyszło CI 3 ? bo mi na forbet z twojego ost tematu wychodzi 2.0
Narazie Grają 2 tercje Blisko jest Biel wygrania niż Lugano ,trza czekać na cała nocke bo mam ako ponad 3 z WHL overy same 4,5 analizowałem te mecze i moim zdaniem będzie nieźle ,w nocy tez miało siaść ako z OHL i 1 błąd się wydarzył North batalion 1-1 Lider coś odwalił ,ale jest nieźle Bandy i Floorbale dzisiaj dały zarobić ,szczególnie Clasicc i Vitkovice na indywidualnie z golami ????
Pozdrawiam wszystkich i sporo wygranych życzę
Myślę sobie tak żeby skasować wszystko ,ale chyba się nieda jak zauważyłem niema usuń konta ,na innych Forach tez zazwyczaj brak ,tylko na 1 jest i chybe ,tez usune ,bo źle się dzieje tam
Pozdrawiam i miłej nocki ja mam spanie zgłowy przez hokeja ,albo położe się na troszkę ,rano zobacze wyniki
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ok dziękuję nie boje się niczego ,tylko na innym forum kasuje bo dużo osób mnie tam obraziło ,niewiem co zrobiłem złego ,ja im nie karze grać co ja zagrałem
Chyba Lugano w plecy z 4,5 i 5,5 overkiem ????
Biel można księgować raczej nie wypuszcza zwycięstwa
Dziękuję i czekam na moją taśme na 4,5 gole z ako 3 ponad 5meczyków
zobaczymy co Lugano pokaż ew 3 tercji oby 3,5 dali I dawos BO MMA NA TASMIE Z AKO PONAD 1.60
Ja się niemam czego tu bać ,tylko niewiem czemu mi tamten tema padł staryna nicku TOMCIOOMEN ,ale był atak hakerski na strone i przezto poszło ,ale teraz mma podobny nick ,bo tamten był zbanowany za bardzo pisałem w temacie dziennie sporo postów i moz edlatego ,ale było mineło ,teraz żyje co było już nie wróci ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom