>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
UD SS Reyes - Guijuelo
SS Reyes 1,85 - wczoraj po 4 na 4 powracamy zmotywowani do piłeczki 3 liga hiszpanska 1 grupa
no kuzwa nie wierze goście w czterech meczach strzelili dosłownie jedna brameczke a tutaj już 0:2 ide na niedzielne piwo mszalne, około 16 podrzuce cos z II ligi wegierskiej ⛔
 
R 125

roger12

Użytkownik
Jak tam pogoda na wyścig w Singapurze? bo dużo kierowców miało problemy a jak będzie lało na tym torze to poleci trochu kierowców
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
W kontekście tego co napisali w dziale F1 koledzy oraz tego, że pada jak cholera teraz w Singapurze to myślę, że ten kurs 3,80, że Massa nie będzie dziś sklasyfikowany jest bardzo sensowny.
Ja jeszcze dokładam wiadomo...
Palmer nie będzie sklasyfikowany @ 2,30
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
ja polecam od siebie z csa na live Kinguin wygra mecz. Lepszy skład bardziej doświadczony i ograny na scenie. Wazny lan także po przegranej pierwszej mapie w drugiej dogrywce na swojej właśnie wygrywają 15-2 i myśle że za ciosem na miragu pocisną.
16-12 Kinguin ✅ mecz ogólnie na styku i gdyby nie super dwie rundy rallena to różnie mogłoby być.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Jest dzisiaj moj &quot;idol&quot; Chomik ?
Poniewaz chcialem go zapytac w imieniu pewnej osoby, ktora napisala mi prywatna wiadomosc na ten temat...
Dlaczego on przy swoich postach ma po 2-3 reputacje i 90% z nich jest od ludzi, ktorzy maja po jeden lub kilka postow albo ich nicki sa zalozone kilka dni wczesniej, ktorych nikt nie kojarzy z zadnych dzialow?
Ja bym tutaj podjerzewal jakas chorobe neurologiczna. Jezeli tak, to chcialbym go przeprosic za wszystkie zle slowa jakie o nim powiedzialem, okazac troche wyrozumialosci i powiedziec, ze go rozumiem.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Zdziwil mnie kurs 1.20 na set dla thiema z jakims rumunskim ogorkiem 700ranking. Wlaczylem kawalek i sie nie dziwie jak daje sie lamac i z 40:0 gema nie umie skonczyc ???? Wiedza wiecej od nas
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom