>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dwa bety ode mnie na za chwilę:
Furth - Dusseldorf 1 @ 2,75
GOspodarze po czterech porażkach na starcie zmienili trenera i tydzień temu po dobrej grze zremisowali w Dreźnie 1:1, a mogli i ten mecz spokojnie wygrać. Dusseldorf zaskakuje in plus, 4-1-0 bilans póki co, ale kiedyś to się musi skończyć. Dziś zmotywowany i odmieniony Greuther Furth spróbuje zatrzymać Fortunę i myślę, że może to się udać. A kurs jest fajny.
Koge - Viborg 2 @ 2,50
Viborg kompletnie nie pasuje do 1. Division. To ekipa która musi awansować. I po przeciętnym początku tego sezonu złapała już właściwy rytm. W Koge zagrają i zgarną kolejne trzy punkciki. A kurs zacny.
50% skuteczności. Viborg zawalił totalnie sprawę.
✅ 3:1
⛔ 0:2 (kilka minut do końca)
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Ogląda ktoś Derby Londynu? Jak mecz wygląda? Pograłem pre na Chelsea i się zastanawiam, czy ogarną ;)
Pierwsze 15 minut dla Chelsea, szczególnie ta setka Pedro. Ale potem Arsenal i to zdecydowanie. Akcja Ramseya miodzio. Też mam Chelsea pre, ale na tą chwilę Arsenal lub Arsenal z remisem jako bezpieczniejsza opcja.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Marsylia @2.10 3/10
pierwsze 25min ww wykonaniu OM było dobre teraz się wyrównało ja tam radzę poczekać a na pewno nie wchodzić grubiej bo rywal na swoim stadionie mocny. Germain jak wejdzie w 2 połowie a wejdzie wtedy próbować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom