>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ja wiem, ze tutaj w tym dziale jest patologia i ze sa tutaj sami wygrani, ktoryz garaj milion typow na dzien i nie maja co robic ze swoim zyciem w wolnym czasie...
No ale jak juz wszedlem i przejrzalm 3 ostatnie strony to wlasnie sie dowiedzialem, ze Brownowi oplacalo sie przegrac i oddac 6500 tysiaca dolarow, zeby pojechac do metz i za potencjalny mecz kwalifkacji wygrac 3000 dolarow.
Ktory geniusz to znowu wymyslił ?

Niestety nikt kto nie pogral rekreacyjnie chcoby w tenisa nie zrozumie specyfiki tego sportu i gry.
Ale zapomnailem, przeciez tutaj nie ma czlowieka, ktory nie gra w tenisa. Tutaj 10/10 jest Federerem swojego miasta i pewnie dlatego 38 mln kraj nie ma praktycznie zadnego dobrego tenisisty.
powiem tak, nie gralem tego meczu co by sie nie stac wpolodpowiedzialnym tych teorii ale chlopie, zajmij sie lepiej lepszym typowaniem bo ostatnio widze, ze zajmujesz sie bardziej kwestiami pozasportowymi jak forma zawodnikow stad te typy po 1.40 przegrane sromotnie (przegrywane) nie chce edytowac bo znowu mi ktos cos zarzuci
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Zajmij sie pisaniem pseudo analiz w dzialach po kursach 1.22 do AKO xD pewnie nie widzisz nic dziwnego w tym ze dredziarz przegral mecz i 1:4* 40:15 przeciez to normalne ze nagle zapomnial jak sie trafia w kort
Przez ponad 4 lata napisałes 4 posty na forum ?
No cóz... Zakładanie kilkunastu nickow niewiadomo w sumie na jakie potrzeby, to wlasnie idelany przyklad tego, ze ktos nie ma co robic ze swoim zyciem. Gratuluje. Jestes mega wiarygodna osoba.
Ze tez akurat po 4 latach postanowiles skomentowac akurat ten wpis ...
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
powiem tak, nie gralem tego meczu co by sie nie stac wpolodpowiedzialnym tych teorii ale chlopie, zajmij sie lepiej lepszym typowaniem bo ostatnio widze, ze zajmujesz sie bardziej kwestiami pozasportowymi jak forma zawodnikow stad te typy po 1.40 przegrane sromotnie
No dramatycznie to wyglada. Bo w tym tygodniu weszly narazie wszytskie &lt;brawo ty&gt;
Od US open 11/14 po prostu dramat, wiec juz uciekam ze wstydu sie schowac.
Tacy jak ty to maja cale zycie, aby tutaj popisac milion madrych postow.
 
J 0

jabada

Użytkownik
Przez ponad 4 lata napisałes 4 posty na forum ?
No cóz... Zakładanie kilkunastu nickow niewiadomo w sumie na jakie potrzeby, to wlasnie idelany przyklad tego, ze ktos nie ma co robic ze swoim zyciem. Gratuluje. Jestes mega wiarygodna osoba.
Ze tez akurat po 4 latach postanowiles skomentowac akurat ten wpis ...
Znajdz jakiekolwiek moje multi, zalozylem to konto zeby przegladac forum a nie sie udzielac to ze ty najebales tu ponad 2k postow z czego 80% totalnie bezsensu idz jakas analize po 1,20 napisz elo
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
No dramatycznie to wyglada. Bo w tym tygodniu weszly narazie wszytskie &lt;brawo ty&gt;
Od US open 11/14 po prostu dramat, wiec juz uciekam ze wstydu sie schowac.
Tacy jak ty to maja cale zycie, aby tutaj popisac milion madrych postow.
cos Cie dreczy cos Cie boli starasz sie wyladowac swoje emocje piszac, o typowaniu wielu zdarzen na raz, jak dotrze kiedys to do Ciebie ze na tym polega gra na live to kiedys porozmawiamy, z bolem serca musze napisac ze juz Chomik co na forum jest pare miesiecy w tenisowie jest lepszym typerem jak Ty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
cos Cie dreczy cos Cie boli starasz sie wyladowac swoje emocje piszac, o typowaniu wielu zdarzen na raz, jak dotrze kiedys to do Ciebie ze na tym polega gra na live to kiedys porozmawiamy, z bolem serca musze napisac ze juz Chomik co na forum jest pare miesiecy w tenisowie jest lepszym typerem jak Ty.
Otoz mnie nic nie dreczy. Raczej powinienes zadac to pytanie sobie skoro prowadzisz tak wnikliwa inwigilacje typow innych osob, a na koniec piszesz nieprawde. To jest doiero martwiace.
A ty sobie mozesz ukladac swoaj hierarchie typerow jak chcesz i jak Ci sie podoba, tylko mnie to w ogole nie boli jakos. A Ciebie boli wszystko po kolei jak widac, a swoje zale potrafisz wylewac na lewo i prawo calymi dniami.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
wchodzi taki na TNZ raz w roku i sie sadzi, co lepsze zarzuca jeszcze jakies wyimaginowane akcje, moze bym sie nawet nie odezwal gdyby cos reprezentowal tymi swoimi typami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom