>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Ciekawe jak forBet podejdzie to sprawy, bo to ewidentnie ich błąd. Screeny zrobiłem, ale pewnie i tak się nie wybronię
Immortals @2.65 forBet
Jak dla mnie 50/50. Pewnie, że nie ma kNg, ale mimo wszystko idę w ich stronę ;)
✅✅✅
Typ rozliczam na plus, za pomysł. Natomiast jak rozliczy to forBet, nie mam zielonego pojęcia. Ktoś tam przysnął na stronie ewidentnie, bo mecz wisi do teraz, a pewnie chodzi o mecz North - Fnatic. Więc cieszyć się jeszcze nie ma z czego, natomiast fajnie, że tak jak myślałem Immortals na luzie w sumie ;)
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Na iForBecie macie w dziale esport - eleague mecz Immortals - mouz. Mecz dawno się skończył i wygrało immortals, a nadal można to obstawić. Jeśli ktoś ma tam sianko to postawcie, może nie ogarną i wam to rozliczą ????
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Na iForBecie macie w dziale esport - eleague mecz Immortals - mouz. Mecz dawno się skończył i wygrało immortals, a nadal można to obstawić. Jeśli ktoś ma tam sianko to postawcie, może nie ogarną i wam to rozliczą ????
Jak caly forumek postawi to na pewno nie ogarna.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ja nie moge co za debil z tego Snuchra gosc nie wykorzystuje 13 breakpointow Ciapaka Ramanthana a sam łamie sie przy pierwszym po prostu nie wierze
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Jak widzicie mecz Shapovalov-Bhambri ?. 18 lat ma młody i kurs na niego 1,14 . Fakt gra u siebie ale hindus najlepiej czuje sie na hali i na hardzie tak mi sie wydaje?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jeżeli ten pacan z Indii wypuści 2 podanie na mecz to nieźle ma we łbie. Łamią się jak w WTA w tym 4secie, a ten nie potrafi nawet smasha skończyć.
EDIT
No nareszcie wygrał... nie wiem jak on wrócił z tego spotkania, ale to Sznurek się spalił w TB i później już poszło.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Przepraszam za ten typ na Abande, mialem ku temu jakies swoje przemyslenia wyszlo kiepsko
kasy nie zwroce ale obiecuje na kurniku przegrac wszystkie partie w szachy i kolko i krzyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom