>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Chciałbym obejrzeć wczorajszy odcinek Cafe Futbol . Czy ktoś jest zorientowany gdzie mogę to znaleźć w necie ? Szukałem na wykopie i na polsatsport ale tam tylko dogrywka . Będę wdzięczny za link.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Problem polega na tym, że na Ipli także nie ma ???? Ale dzięki za wskazówkę ????
Dziś wieczorem albo jutro się pojawi na polsat sport w dziale Video ???? dogrywkę wrzucają zaraz po, ale na odcinek trzeba chwilę czekać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Chciałbym obejrzeć wczorajszy odcinek Cafe Futbol . Czy ktoś jest zorientowany gdzie mogę to znaleźć w necie ? Szukałem na wykopie i na polsatsport ale tam tylko dogrywka . Będę wdzięczny za link.
A jeśli jesteś niecierpliwy, żeby czekać, aż się pojawi na Ipli, to łap tutaj:
http://uptostream.com/7xel8epkyls4
Tylko musisz wyłączyć adblock&#39;a i albo oglądasz albo ściągasz i oglądasz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Chciałbym obejrzeć wczorajszy odcinek Cafe Futbol . Czy ktoś jest zorientowany gdzie mogę to znaleźć w necie ? Szukałem na wykopie i na polsatsport ale tam tylko dogrywka . Będę wdzięczny za link.
polsat sport extra jutro 11:20 jeśli Ci pasuje
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Teichmann można próbować. Stosurowa już miała mecz pod kontrolą, ale to Stosur

No i oddała mecz. Kasa się zgadza
Teichmann juz na rozgrzewce pokazala sie z dobrej strony, odbijajac ta pilke mocno i plasko, jak patrzylem na kangura jak podbija te pilki do gory juz wiedzialem, ze bede problemy ale nie, ze az takie.

Peng 7.20
troche na ryzyku, bo Peng ostatnio slabo ale Petra to Petra, poza tym mam swoja teorie na takie zawodniczki w tym turnieju a po takim kursie...
spadło na 4.40 nie tu gdzie trzeba wrzucilem typ ale i tak by nikt tego 7 nie zdazyl zlapac 4 over do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jakieś w miare &quot;pewne&quot; ako2 na dziś najlepiej z 2-3meczy dałoby się ułożyć?Proszę o propozycje
No to ja dam może jedną składową takiego AKO: Cracovia - Wisła Płock over 1,5 po kursie ok. 1,25-1,3. Ja dawałbym tu nawet over 2,5 po 1,9 ale piszesz, że chcesz ako, więc można niższy kurs, a nie chce mi się wierzyć, żeby dziś nie miały paść choć dwie bramki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom