>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Belinda klasa, do 1:2 w drugim secie mecz 50/50, od 1:3 wydawało się, że Buzarnescu nie do ruszenia, zero błędów praktycznie i biegała do wszystkiego, Bencic wystrzelała cały arsenał, no ale zdarzył się słabszy gem, połamana do zera, obronione 3 piłki meczowe z 0:40 winnerami (mimo, że to powinien być imo łatwy gem wygrany, bo 1 i 3 punkt w gemie to mocne przewagi sytuacyjne Bencic) i wygrany set 7:5
Teraz oby wymęczyła do końca, jest przewaga psychologiczna, Buzarnescu zaczęła popełniać błędy, no ale wiadomo, babki.
Buzarnescu od farta w 1. gemie, bo powinna bronić 2 BP, a nie mieć 30:30
Widzę, że w przyrodzie zawsze musi być zachowany status quo i tak, jak Belinda mi wróciła, tak Osaka z 3:2* -&gt; 3:5 ;)
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ktoś z psychiką małej dziewczynki nie broni tylu meczowych. Po prostu przegrała, tyle
True. Super walka, niejedna by się już poddała, zwłaszcza, że widać było zniechęcenie na twarzy Bencic w tym drugim secie. Nie można jej winić za tę porażkę, proste.
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Wypłacał ktoś przez trustly unibet kasę? Wypłaciłem o 12 i jeszcze nie doszło na konto bankowe, Wczoraj wypłaciłem zwykłym przelewem o 13 i miałem po 17 kasę. Niby trustly miało być szybciej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom