>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Jeszcze paru zostalo ???? Np Fonfe.
A co do mnie to: Z Excelem jak z Elvisem, wiecznie zywy ????
gsw houston linia 229 w 5Dimes...Zaprawde zaprawde powiadam, ze spadnie do meczu do 228.5... ????
Dobrze wiedzieć, faktycznie trochę ludu jeszcze jest. Dwa dni się kręciłem po forum w poszukiwaniu typów i w końcu sam musiałem coś zapodać...oby siadło ????
 
C 334

copper

Użytkownik
Rybarikova w niedzielnym finale niby biegać nie mogła, kontuzja nogi a dziś z Maszą biega niczym sarenka, zawsze mnie to zastanawia czy tak medycyna poszła do góry czy zawodnicy symulują..
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Rybarikova nie jest zadnym ogorkiem. Dzisiaj jest lepsza i sharapova w wielu sytuacjach ratuje sie serwisem tylko bo bylaby szybko poskladana. Oby tak trzymala dalej jeczydupe i bedzie latwa kasa
 
klimat1g 32

klimat1g

Użytkownik
Polecam na dzisiaj remis tutaj pograć
Osobiście próbuje w singlu i w ako z overem 2,5 w meczu Borussi oraz obie strzelą w City Napoli
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 334

copper

Użytkownik
Rybarikova nie jest zadnym ogorkiem. Dzisiaj jest lepsza i sharapova w wielu sytuacjach ratuje sie serwisem tylko bo bylaby szybko poskladana. Oby tak trzymala dalej jeczydupe i bedzie latwa kasa
A widziałes jej niedzielny finał ze Strycovą, co ona tam grała? A to było raptem dwa dni temu...
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Rybarikova nie jest zadnym ogorkiem. Dzisiaj jest lepsza i sharapova w wielu sytuacjach ratuje sie serwisem tylko bo bylaby szybko poskladana. Oby tak trzymala dalej jeczydupe i bedzie latwa kasa
Przeciez to pussy najwyzszego sortu, taka najwyzsza polka w tej kategorii, jak Real Madryt w pilke. Wyszedl jej Wimbledon to zlapala troche pewnosci siebie, teraz tylko czekac jak zanotuje zjazd, moze juz nie w tym roku, ale w nastepnym sto pro.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
A ogladali szarapova przez ostatnie 3 miesiace co grala? Meczyla bule z kazdym pokolei , jedynie turniej w zeszlym tygodniu jakos jej wyszedl.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Rybarikova nic wielkiego nie gra, Maria każdą piłkę wali z całej siły i na dodatek połowę psuje. Jeden przykład;
kort wolny, a ona z całej siły ładuje piłkę w siatkę ????
Jeżeli ograniczy ilość niewymuszonych błędów to wygra na luzie ;)
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Rybarikova nic wielkiego nie gra, Maria każdą piłkę wali z całej siły i na dodatek połowę psuje. Jeden przykład;
kort wolny, a ona z całej siły ładuje piłkę w siatkę ????
Jeżeli ograniczy ilość niewymuszonych błędów to wygra na luzie ;)
&quot;Jesli&quot;.
Taka ma taktyke i tak gra.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Co dała Masza dupy w tym gemie to świeczka. 2 BP i 2 UE... do tego miala perfekcyjna szanse na 3 BP to z banalnie prostej pily wyrzucila, a w zasadzie trzeba bylo tylko przebic po prostej, bo Rybarikova &#39;przegrala&#39; juz tamten punkt
No ja pierdole... przegrala ten mecz w dziewiatym gemie drugiego seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom