>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
wp76 911

wp76

Użytkownik
ja próbuję over 215,5 w Houston i win Wizards
Fakt, wzmocnienie Bryłek - Millsap solidny, ale jak pociski chcą wreszcie coś znaczyć, muszą wygrywać z takimi drużynami. Jak dla mnie kurs na Denver zawyżony, to już lepiej +6,5 Washington po tym samym kursie
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Asseco haha kurs 10 juz byl na 3 min do konca ????
Nawet ok 20 byl kursik ????
Co do NBA, to gra sie bardziej na tzw czutke,bo szkoda zdrowia na analizy.
Kilka dni temu czułem,zw Miski pocisną Warriors,to dałem pełną stawkę po 4,20,jak sie rano obudziłem i zobaczylem wynik,to az do pracy sie lepiej szło ????
Często w nocy zerkam sobie,dzien wczesniej na jutrzejszą ofertę,zeby miec czas na dumanie ???? oczywiscie na kursy nizej 1.80 nawet nie patrzę,no i jak mi sie cos w glowie zakoduje i chodzi za mną dana drużyna to gram, czasami wbrew logice i to najczesciej wchodzi.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Nawet ok 20 byl kursik ????
Co do NBA, to gra sie bardziej na tzw czutke,bo szkoda zdrowia na analizy.
Kilka dni temu czułem,zw Miski pocisną Warriors,to dałem pełną stawkę po 4,20,jak sie rano obudziłem i zobaczylem wynik,to az do pracy sie lepiej szło ????
Często w nocy zerkam sobie,dzien wczesniej na jutrzejszą ofertę,zeby miec czas na dumanie ???? oczywiscie na kursy nizej 1.80 nawet nie patrzę,no i jak mi sie cos w glowie zakoduje i chodzi za mną dana drużyna to gram, czasami wbrew logice i to najczesciej wchodzi.
Dlatego jestes na plus bo nie grasz kursow ponizej 1.8 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom