>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Pograles?
Niesamowite, Hokaiddo odrobilo 18pkt w 4 kwarcie w wygrało.
Kursu już nawet na chwilę na mecz nie było ????
Oczywiście,że pograłem.Weszło ładnie choć tak jak mówisz przed 4Q nie było co zbierać,a tu taki surprise ;-)
Dzięki za sugestie
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
GKS II Bełchatów @ 2.55 iforbet
Ostatnio spady z II ligi i kurs @6.17 izzi wszedł, dziś myślę, że będzie tak samo. Z pierwszej drużyny zeszli Lenarcik, Bociek, Garuch, Ciarkowski, Flaszka, a są to zawodnicy którzy mają już doświadczenie 2 ligowe, a nawet wyższe. Polecam.
Mecz o 12.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
w meczu pilzno powyzej 6,5 gola @2
Nie neguję typu, ale z własnego doświadczenia wiem, że granie w taki sposób jest często mylące i kończy się minusami ;) Też miałem czasem tak, że chciałem pograć na over 2,5 ale padała bramka i kusiłem się na over 3,5 po prawie identycznym kursie i końcowy wynik 2:1 np. ;) Teraz w parę minut strzelili 3 bramki, ale niekoniecznie w całym meczu musi być taka strzelanina, choć oczywiście może ;) Taka mała dygresja tylko ????
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Krasnodar U21 3.gol @1,85 grubo
gruby plus, pewniaczek musieli w koncu strzelic, juz wczesniej mieli dobra okazje
Krasnodar u21 strzelil gola w ostatnich 24 meczach takze tego..
na ostatnie 15 spotkan przegrali tylko 1, są w dobrej formie, graja dobrze na wyjazdach
Tula to sredniaki/slabiaki, ostatnie 3 mecze przegrane, mozna remis probowac za mala stawke
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pozi 97

pozi

Użytkownik
Bardzo prawdopodobne, ze mecz Barcelony zostanie przelozony ze wzgledu na sytuacje zwiazana z referendum. Zwolane zostalo nadzwyczajne posiedzenie i zdecyduja o meczu.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
gruby plus, pewniaczek musieli w koncu strzelic, juz wczesniej mieli dobra okazje
Krasnodar u21 strzelil gola w ostatnich 24 meczach takze tego..
na ostatnie 15 spotkan przegrali tylko 1, są w dobrej formie, graja dobrze na wyjazdach
Tula to sredniaki/slabiaki, ostatnie 3 mecze przegrane, mozna remis probowac za mala stawke
plus no i mialem racje, remis
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
To odrabianie przez Hokaido kosztowalo mnie ponad 1k,... nie spodziewalem sie takiego obrotu sytuacji
W Japoni tak się często dzieję,wygrywają na zmianę,mecze są Sobota-Niedziela.
Nieba bardzo rozumiem,o co chodzi z tym tysiącem. ?
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Cartusia Kartuzy - Pogoń Lębork 2 @ 2.43 sts live
- Cartusia w zeszłym sezonie jako spadkowicz z III ligi zajęła dość słabe, 14. miejsce w tabeli IV ligi do końca walcząc o utrzymanie.
- w przerwie letniej z drużyny odeszło 7 zawodników i tyle samo dołączyło. W 23 osobowej kadrze, aż 13 zawodników ma status młodzieżowca (urodzeni w roku 1997 lub młodsi). Nowe twarze w zespole to głównie młodzi zawodnicy.
- zespół Cartusii w tym sezonie 3 razy wygrywał, 1 remisował i odniósł 5 porażek. W ostatnim meczu drużyna z Kartuz w Gdyni wygrała 2:0 z rezerwami Arki, choć trzeba zaznaczyć, że w drużynie gdynian zabrakło kilku podstawowych zawodników.
- tytuł meczowej zapowiedzi na stronie gości z Lęborka mówi wszystko &quot;Liczy się tylko wygrana&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom