>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
virtusi grają z jakims jalapeno na trainie za 20minut kurs 1.5, pytanie do znawcow cs czy warto to ruszac
Nie, BO1, VP grają piach wciąż. Nie warto. Gdyby mieli 50% swojej formy a nie 5% to bym się nie zastanawiał, ale i kurs byłby 0.99 a nie 1.50~
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
wygrany zaklad rozliczasz na minus i pytasz się gdzie jest problem ?
No dla mnie nie ma problemu. Liczy sie tylko wygrana kasa. Ja pogralem, i jesli ktos tez pogral i wygral, to co to za roznica czy rozlicze na plus czy minus? Chodzi o kase a nie o plusiki na forum, bo z plusikow i reputacji nic nie ma...no chyba ze dla niektorych to cale zycia to wtedy przepraszam.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Czesc. Powie mi ktos co sie dzieje w Danii , mam postawiony ich win zamykajacy fajne Ako
Flashscore mówi: GOL NIE ZOSTAJE UZNANY! Dyskusje i złość, bo Nicklas Bendtner (Dania) został złapany na spalonym, niewiarygodne!
Ale kto wie czy tak było ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Under 147.5 w meczu Olympiakosu @ 1.87 w 5Dimes probujemy
Panata i Olymp lubia odwalac patologie, zobaczymy jak dzisiaj bedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tobias 359

tobias

Użytkownik
Rumunia czerwo. Łupnie Dania na 2-0?
Wydaje mi się że tak
No dla mnie nie ma problemu. Liczy sie tylko wygrana kasa. .
9) Oczekujemy, że podane typy live będą rozliczane przez samych userów po zakończeniu meczu czy zdarzenia (poprzez edycję posta). W razie braku rozliczenia typu przez samego podającego do 1 godziny od zakończenia meczu, Moderatorzy działu mają prawo go rozliczyć w ramach edycji posta
Ogólnie to samo możesz powiedzieć w każdym dziale tematycznym, po co rozliczać jak się tylko kasa liczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom