>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Chciałem wjechać w Besiktas bo widzę od razu Quaresma i Babel na drugą połowę przygotowani a tu Babel minutę później zjazd do bazy za czerwo. Turcja to już nawet na obcokrajowców źle działa
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Kalju - Infonet 1 @2,4
Kalju over 1,5 bramki @1,94

Śmierdzi na kilometr. Już parę razy połamali w swojej historii, a Infonet chyba dorabia na końcówce sezonu patrząc na ich dwa ostatnie spotkania. Nie wiadomo, gdzie lepsze jaja, czy dostać trójkę od jakichś rumunów w drugiej połowie co pre @9 stali czy od Levadii w 2 minuty.
Kalju win ⛔, Kalju over1,5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bossm 692

bossm

Użytkownik
Chciałem wjechać w Besiktas bo widzę od razu Quaresma i Babel na drugą połowę przygotowani a tu Babel minutę później zjazd do bazy za czerwo. Turcja to już nawet na obcokrajowców źle działa
tam będzie karny z kapelusza i 1:1 sie skonczy
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hejka Panowie
Co można pograć z piłeczki ma ktoś propozycje jakieś ,mogą być na gole 1,5 uzbieram sobie tak koło 1,50 ako z overków
Dzisiaj tragedja umnie tylko nie zawiudł floorbal i Bandy z tego jestem zadowolony
Brazylia i hiszpanie dali ciała po 2-0 wygrali a nie mogli 3-0 wygrać i by było pięknie
Pozdrawiam i dziękuję ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja mam nantes pograne z handi ręczna kobiet ,na 2 było koło 3 a teraz na liwe jest ponad 2 kursy spadły
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom