>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
To jest jakiś żart co dzisiaj Arsenal wystawił zwłaszcza w defensywie. Do tego jakieś gołowąsy under 20 lat. Dla Crveny marketingowo to jest najważniejszy mecz od x lat.

Crvena over1,5 bramki @3,00 Uni grałem

Mocno.
Crvena gol w 1 połowie @2,28 Uni, też dobry zakład
⛔⛔⛔
Ale uwaliłem, a najgorsze w tym wszystkim że mieli pełno sytuacji. Ale przed samym Cechem normalnie paraliżu dostawali. W każdej z połówek po 2 szansę minimum na spokojne wykończenie akcji do siatki. Elneny-Debuchy na stoperach i kończą z czystym kontem i.......3 punktami. To są dopiero jaja. Crvena sama im to wszystko podarowała. W zasadzie dobrze się skończyło, że spotkała ich kara i nawet remisu nie mają.
Obrazek meczu: Elneny podający (stojąc na stoperze) do Crveny a i tak przeszło to bez konsekwencji.
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Przerwano mecz Zlinu z Kopenhagą z powodu zamieszek na trybunach. Postawiłem over 1,5 z AKO, który po 15. minutach wszedł. Co teraz będzie? Zwrot czy normalnie uznają?
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bublik +1,5 seta @1,65 MOCNO i Bublik mecz @2,7 i można jeszcze spróbować Mertens @1,7 z Watson
✅ i ✅ i ✅ a do pełni szczęścia zabrakło jednego gema w meczu Del Potro i były by jeszcze 3tysie do przodu i trafione ako ponad 30
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Siemandero!

Sie wkurzylem po meczu gsw. Wczoraj odpocxynek a dzisiaj 2 takie typy. Zagralem wbre moim zalozeniom, bo kursow 1.3 nie gram. Zrobilem mixa i jest 64 stawek do przodu. Tak czy inaczej i tak jestem przy zalozeniu ze trzeba grac kursy 1.8 lub wyzsze. To dzisiaj to przypadek. Bryany jak zepsuli lol.
No nic jutro wracamy do stalej stawki, albo nawet i 1/2 stawki.
Brawo Real!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom