>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Kozlov dobrze zaczal oddal swoj serwis . Na pinbet przed samym meczem patrzylem kursy i strasznie spadly na amerykanca bylo na niego 1.93 a na Broadego 1.99 wiec duza kasa poszla na Kozlova i pewnie gladko to.przegra niestety
no ja jestem innego zdania ???? Mysle że Kozlov to weźmie a na pewno powalczy.. jedynie mogłem troche poczekać i pograć jakiś korzystniejszy zakład w jego stronę.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
A nie widziałeś jak Silva nagle osłabł pod koniec? Masakra, łapią jeleni
Ty chyba w radiu oglądasz te walki. Silva osłabł pod koniec ?! A co Pudzian zrobił, przecież tam w ostatniej rundzie powinni go podpiąć pod respirator. Remis. Jedyne co Pudzian potrafi to obalić przeciwnika a dalej nic z tego nie wynika. Jak sędzia może pozwolić w ostatniej rundzie na zwykłe leżenie na przeciwniku przez 2 minuty nie zadającemu żadnych ciosów Pudzianowskiemu.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Ty chyba w radiu oglądasz te walki. Silva osłabł pod koniec ?! A co Pudzian zrobił, przecież tam w ostatniej rundzie powinni go podpiąć pod respirator. Remis.
Silva sie podłożył w końcówce, przecież pisałem ze ustawka. Pudzian z butla tlenowa i trzema sanitariuszami by nie dotrwał do końca walki
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Silva sie podłożył w końcówce, przecież pisałem ze ustawka. Pudzian z butla tlenowa i trzema sanitariuszami by nie dotrwał do końca walki
Szkoda, że człowiek zamiast się przy tym relaksować musi się wkurwiać. Gamrotowi na siłe trzymają rekord. Dzisiaj powinna być dyskwalifikacja i przegrana. 3 Faule, z czego dwa w jednej rundzie to DSQ. A Oni się pierdolą w jakiś NC. CYRK.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Na nocke mam 1 typ o 00:15
Millonarios - Once Caldas 1,5 1.37
Millonarios - Once Caldas over 2 1.62
Millonarios - Once Caldas over 2.5 2.15
Universidad de Chile - Palestino over 2,5 1.65
Takie meczyki na nockę
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Szkoda, że człowiek zamiast się przy tym relaksować musi się wkurwiać. Gamrotowi na siłe trzymają rekord. Dzisiaj powinna być dyskwalifikacja i przegrana. 3 Faule, z czego dwa w jednej rundzie to DSQ. A Oni się pierdolą w jakiś NC. CYRK.
Będą dążyć do trzeciego rewanżu, kasa robi kasę. Choć nie ukrywam, ze chętnie jeszcze raz zobaczę walkę tych fighterow to jednak Gamrot dziś powinien przegrać. Co do Silvy i Pudziana to żenada, tak ustawionej walki to dawno nie widziałem. KSW chyba gdzieś powoli zaczyna sie gubić, bo mozna ludzi robić w chu...a, ale wszystko ma swoje granice.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Będą dążyć do trzeciego rewanżu, kasa robi kasę. Choć nie ukrywam, ze chętnie jeszcze raz zobaczę walkę tych fighterow to jednak Gamrot dziś powinien przegrać. Co do Silvy i Pudziana to żenada, tak ustawionej walki to dawno nie widziałem. KSW chyba gdzieś powoli zaczyna sie gubić, bo mozna ludzi robić w chu...a, ale wszystko ma swoje granice.
Dokładnie. Nie ma już co pierdolić o tym cyrku. Mario umiera i ręce trzyma w kieszeni na środku klaty w 3 rundzie a Silva podbiega i zaczyna się do Niego kleić. Jednak kolor czarny zobowiązuje. Dobrej nocy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom