>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
everto 19,8K

everto

Użytkownik
hahaha, lol - brakło czasu, aby wrzucić typ .. haha kto pierwszy 10 pkt i poszło na Basków i yep +
jeszcze kwartę pociągnałem. Obwód Basków +

edit:1
hahaa co za mecz ???? 4-9 ... i robi się 8-9 ???? i Ci dalej tylko próby za 3... ???? haha
zarzuciles typa za 1,2 ..................
łap wiekszy kurs banczek za 1,8 szwecja wlochy kartki under 4,5
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
zarzuciles typa za 1,2 ..................
łap wiekszy kurs banczek za 1,8 szwecja wlochy kartki under 4,5
nic właśnie
nie właśnie nie zarzucałem. Napisałem, że brakło czasu wrzucić przed... startem kwarty po 2.90 złapałem. Niestety zbieg okolicznoiści i nie napisałęm typ. Spokojnie... 1,2 bym nie szalał i nie podawał ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Cuprum idzie jak burza, ciekawe czy Resovia się obudzi?
Prawdopodobnie dopiero w Rzeszowie gdzie za chwilę pojadą ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Cuprum idzie jak burza, ciekawe czy Resovia się obudzi?
Prawdopodobnie dopiero w Rzeszowie gdzie za chwilę pojadą ????
Jakbym był złośliwy, to napisałbym, że z tą dyspozycją nawet tam nie trafią.
Ale nie jestem.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Owce 2-1 z przyszłością naszej piłki ???? kolejna kompromitacja
Dania nas przewiezie z 3-0 za parę dni. DNB u ruskiego @2,04 to jest śmiech i prezent zarazem.
Zobaczcie sobie bilans bramkowy Dunów
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Przypomniał mi się Szpaku w ostatniej ,,Misji futbol&quot; jak lekceważył Wyspy nie mając zielonego pojęcia, Borek go musiał nakierować że to nie takie pionki jak się wydaje.
A było całe 4,25 na dnb i w jakieś 65 minucie 3,00 na Owce. Szukałem wszędzie transmisji nie było nigdzie.
Przynajmniej Kownacki nie będzie marnował czasu na ten kabaret. Już dzisiaj powinien grać z Urugwajem to wyjdzie nie grający Wilczek albo Świerczok Nasza Duma Ekstraklasy, szkoda gadać
Sam Kownacki przejebane ma, zamiast się grzać do meczu +50 tysi na trybunach, Diego Godin jako rywal, to siedzi na wypizdowiu zabitym dechami
e; dopiero ogarnąłem że czerwo dostał, nie dziwię się wcale ???? wolne sam sobie zrobił na Danię
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Grac sugerujesz wejscie DNB w Urugwaj tak jak ja czy jednak na czysto?
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Grac sugerujesz wejscie DNB w Urugwaj tak jak ja czy jednak na czysto?
DNB ale łapany od @2
Urugwaj gol 1 połowa @2,30 od @Sumady podoba mi się bardzo
i ten rzut karny kusi bo będą dożynki i mogłoby wpaść po @3,60 za 11stkę ;)
normalnie widzę oczami jak Cavani vs Boruc będzie
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Przypomniał mi się Szpaku w ostatniej ,,Misji futbol&quot; jak lekceważył Wyspy nie mając zielonego pojęcia, Borek go musiał nakierować że to nie takie pionki jak się wydaje.
https://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacja-a/sklad-reprezentacji-polski-na-mecz-z-urugwajem
Skład naszych, jak Urugwaj wyjdzie normalnym to nie widzę naszych.
Ohoho! Kto ma tam kreowac akcje na srodku boiska? xD mialem grac btts ale tera nie wiem czy my ukłujemy urugwaj? 3-4-3 no to zaszalal Nawalka, na ofensywnych latynosow... mi sie wydaje że zobaczymy kilka bramek dzisiaj...
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
DNB ale łapany od @2
Urugwaj gol 1 połowa @2,30 od @Sumady podoba mi się bardzo
i ten rzut karny kusi bo będą dożynki i mogłoby wpaść po @3,60 za 11stkę ;)
normalnie widzę oczami jak Cavani vs Boruc będzie
Tez mam DNB na podwojenie i chyba biore w ciemno bo jeszcze spadnie i strace a ja jak zawsze czekam do ostatniej chwili a czasem zapomne i po prostu zagram live czesto po lepszym kursie, imo tutaj przy tych eksperymentach przy braku dobrych N u nas widze super value w Urugwaju, watpie ze przegraja te jak to nazwales &quot;dozynki&quot; u nas, a co do tego karnego szczerze? jakas chora zagrywka pod publike i tepe zaklady po kursie 30 ze jedynego gola strzeli boruc i to z karnego jeszcze brakuje ze pietka, opamietajcie sie, jak Uru zagra swoje nie ma co zbierac a jesli lekko to remis, dla mnie DNB super vaule, z fartem
ps, dla goscia ktory smial sie z mojego betu na ruskich z Khimika , ktorzy znajac te chore lby zrobili jeszcze lamaka bo kosz to mega korupcyjna dyscyplina, ja na nim zarobilem 150 funtow a Ty pewnie nadal siedzisz i hejtujesz do monitora, pozdro ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Najlepiej jak dziś czy wczoraj Boruc jest zadowolony ze swoich osiągnięć hahah
Co on osiągnął? Nie wyjście z grupy w 2006 czy może klopsa którego zrobił w niejednym meczu...?
To jest beka dnia a okraszone zakladem o nazwie Boruc strzeli jedynego gola w meczu hahahaha, na szczescie u mnie nie ma takich rarytasow zagranica, mial swoje przeblyski ale na przekroju lat zwykly sredniak, ale wiadomo Januszostwo przy hotdogach musi zobaczyc zejscie Artiego hehe, bez jaj jesli URU zagra swoje mamy easy dwojeczke
Stuani pewnie wejdzie w 2, Lemos nie jest najgorszy ale brak Godina martwi, ja jeszcze nie postawione wiec rozmyslenia wrocily
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom