>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Sędziego też bolą oczy od gry Hondurasu i Australii i nie czekał z gwizdkiem nawet do 45 minuty. Straszny mecz. Nie wiem czy to słabszy mecz Hondurasu ale nie mają kompletnie pomysłu na grę. Australia miała świetną okazję do strzelenia, ale koleś strzelił jak na podwórku. Prawdę mówiąc to grają na podwórku, murawa wygląda jak trawnik przy starym bloku. Ja tu widzę 0:0 chyba że jakaś przypadkowa bramka wpadnie. Oba zespołu nie nadają się do mistrzostw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Lookash dokładnie sam potopiłem było trzeba z over iść w belgie z meksykiem ..... ehhh tam to były emecje nie to co u nas.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
To byłoby na tyle dziś, udalo sie jeszcze złapać powyzej 2...
Jesli Hornets,tego nie wygrają, to będzie ostatni mecz,jaki zagrałem z Nba.
Celtics point guard Kyrie Irving took an inadvertent elbow to the face early in the first quarter of Friday&#39;s game against the Charlotte Hornets. He is out for the night and being monitored for possible concussion symptoms
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
To byłoby na tyle dziś, udalo sie jeszcze złapać powyzej 2...
Jesli Hornets,tego nie wygrają, to będzie ostatni mecz,jaki zagrałem z Nba.
Celtics point guard Kyrie Irving took an inadvertent elbow to the face early in the first quarter of Friday&#39;s game against the Charlotte Hornets. He is out for the night and being monitored for possible concussion symptoms
Jak rozlicza over Irvinga? Na minus bo gral?
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
To byłoby na tyle dziś, udalo sie jeszcze złapać powyzej 2...
Jesli Hornets,tego nie wygrają, to będzie ostatni mecz,jaki zagrałem z Nba.
Celtics point guard Kyrie Irving took an inadvertent elbow to the face early in the first quarter of Friday&#39;s game against the Charlotte Hornets. He is out for the night and being monitored for possible concussion symptoms
Ja gram tylko w 365, to tam bys miał minus,ale wiem,ze inne buki,miały jakieś limity minutowe.
No ja na STS, choć płacze za 365.. Jeśli nie ma jakiegoś limitu to dramat straszny.. I ogólny bezsens, że gościu sobie wszedł na niecala minute i jest liczony..
Fakt, jakbym dał under to bym się cieszył teraz, no ale...
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja gram tylko w 365, to tam bys miał minus,ale wiem,ze inne buki,miały jakieś limity minutowe.
A ja gram w 5Dimes:p i gram Clippers +2 w 1szej kwarcie @ 1.952. Za 2 stale stawki, trzeba zaryzykowac.
a z bardziej ciekawszych rzeczy to cos pan wymyslil na mecz Adelaide vs Hawks? Hawks sie cos rozkrecaja ostatnio, te 1.35 na Adelaide u siebie cos zanizone dla mnie, a wiec moze jakies handi na Hawks?
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
A ja gram w 5Dimes:p i gram Clippers +2 w 1szej kwarcie @ 1.952. Za 2 stale stawki, trzeba zaryzykowac.
a z bardziej ciekawszych rzeczy to cos pan wymyslil na mecz Adelaide vs Hawks? Hawks sie cos rozkrecaja ostatnio, te 1.35 na Adelaide u siebie cos zanizone dla mnie, a wiec moze jakies handi na Hawks?
Ja tam myślę,ze w końcu Oklahoma się ocknie i zje Clipsów,dzis bez Beverlego i Galinarego.
Co do Austr.to nie myslalem,o tym jeszcze,bo fakt,ze rzadko gram tą lige ostatnio. Z ranca to zdecydowanie wolę Japonie,Koreę czy Chiny.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja tam myślę,ze w końcu Oklahoma się ocknie i zje Clipsów,dzis bez Beverlego i Galinarego.
Co do Austr.to nie myslalem,o tym jeszcze,bo fakt,ze rzadko gram tą lige ostatnio. Z ranca to zdecydowanie wolę Japonie,Koreę czy Chiny.
No patrz, ten juz rozliczyl mi kupon na 1sza kwarte:p Musze &quot;odczarowac&quot;
GoClipers go
#ClippersNation
#ClippersForumek
#ClippersWin1Q
#ClippersGo
#Clippers@OKC
#Griffin3pointer
#ClippersBeatTheBuzzer
moze starczy, zobaczymy:p
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
El Nacional - Guaya (ekwador) chcialem over 0,5 ft bo powinno byc juz ze 2-1 dla gospodarzy ale smierdzi mi to niewykorzystywanie sam na sam z bramkarzem i chyba odpuszcze bo zmieszalem sie teraz ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom