>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Co do snów: miałem pograne zwycięstwo Ducks w siódmym meczu finałów i przysnilo mi się, że bramkarz strzelił. Rano się budzę, biorę telefon do ręki i w tym momencie gol - krążek odbity od pleców bramkarza, po strzale Szweda. Chyba 0-1 się skończyło. Sorry ale z nhl jestem zielony. Postawiłem tylko dlatego, że poprzednie mecze w serii wygrali gospodarze ;)
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Cóż Soares w pojedynkę to przegrał, albo inaczej - Murray sam meczu nie wygra
Wow, Soares wreszcie zaczął grać, no brawo. W połowie 2seta się obudzić to coś
Zobaczymy jak na serwisie zagra, bo przecież teraz on ????
Będzie powtóreczka i 5-7 dla braciaków po utracie serwisu Soaresa? ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
TB 5-1, oby nie oddali i STB zadecyduje chociaż jak dla mnie na Finalsach nie powinno się tak grać, to samo dotyczy decydującego punktu. Powinni wprowadzić zasady jak na Szlemach (ale do 2 wygranych setów).
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Po 1.90 biorę Murray/Soares przy 6:3 w taju, ogarną ???? .
-------------------
Ale po tej wygranej rano się podpaliłem, 0:4 w plecy w trzecim xD.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Pamiętam
Potwierdzam, był taki. Ciekawe czy naprawdę pograł, bo z tego co pamiętam tam Dima bronił setowych więc pewnie z pięć lat życia mu ubyło.
Pograł bo kuponu skan wstawiał.Pracował chyba w kasynie jako krupier i ktoś potem pisał,że kasę przegrał przegrał i tak i odszedł z forum.Tak to jest,czasami spora wygrana tylko może zrobić więcej złego niż dobrego jak ktoś za bardzo w nałogu siedzi ale to już nieistotne☺ Zagrał wtedy z jajami i mu weszło.Pamiętam,że sam przy tych setbolach stresowałem się bo chciałem żeby wygrał.Miał też sen,że seks z Radwańską uprawiał ale tego pewnie nie zrealizował bo by go Celt wypatroszył tak,że i te 20kawałków na leczenie by nie
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Gdyby nie gorąca głowa to 2-0 by było dla Murray/Soares, ale cóż. W STB braciaki zagrali bardzo dobrze i należało im się zwycięstwo.
8-3 i podanie Soaresa, więc już pozamiatane niestety
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Gdyby nie gorąca głowa to 2-0 by było dla Murray/Soares, ale cóż. W STB braciaki zagrali bardzo dobrze i należało im się zwycięstwo.
8-3 i podanie Soaresa, więc już pozamiatane niestety
Z 8-3 zrobiło się 9-7, akurat Soares ogarnął (dziw bierze ???? ), lecz strata była za duża xD.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
10-8 w STB, no ale to i tak nie zmienia faktu że ten głąb powinien nie grać w parze z Murrayem, który jest przynajmniej 2x lepszy
Mam nadzieję, że Dimitrov i Klapki nie zawiodą
AKO @2.68
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Tez pamietam te 20k. Mial gosciu nerwy nie ma to tamto. Taki typ to jak bora bora, tylko raz sie odwiedza.
U mnie cel to rowniez typ za 29k(ponad 100,000zl) oczywiscie na under, i to bedzie siodmy mecz w all in od stanu 6 stawek:p
29,130 na siodmy ostatni zaklad...oczywiscie bede wtedy uptrywal under:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom