>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
To może się rozmyślili, pierwszy mecz półfinałowy był, więc drugi moim zdaniem też wrzucą. Kiedy to nie wiem, ja zdążyłem zagrać jak pisałem i wtedy jeszcze było do gry pre.
 
kensins 228

kensins

Użytkownik
To może się rozmyślili, pierwszy mecz półfinałowy był, więc drugi moim zdaniem też wrzucą. Kiedy to nie wiem, ja zdążyłem zagrać jak pisałem i wtedy jeszcze było do gry pre.
Uzyskałem informację z Działu Analiz, że spotkanie to najprawdopodobniej nie znajdzie się w naszej ofercie na żywo. Spotkania, które będą oferowane na żywo może Pan sobie sprawdzić w zakładce &quot;Kalendarz&quot; po wejściu w &quot;Zakłady na żywo&quot;.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
No to masz już odpowiedź, dziwne bo grają Polacy... tak się na twitterze zawsze tym reklamują, że mają w ofercie na żywo, a tym razem nie dali, a poprzedni półfinał Astralis z SK był cały czas live ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Hudder strzeli + Cardiff 1X + Arsenal - Swansea BTTS
Ako 4.72
3x BTTS w: Hull Bayern CPalace
Ako 4.95
Bordeaux - Monaco BTTS + azjan over 5 korkow do przerwy west brom - man city
Ako 2.98
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
⛔ Niestety Pliskovej mimo kilku szans nie chciało się skończyć pierwszego seta
Wyszedł bokiem odpuszczony mecz z Ostapenko,wypadła z rytmu zamiast trening sobie zrobić mocniejszy a tak to pod koniec pierwszego seta łapała powietrze jak ryba wyciągnieta z wody.Tak jak pisałem Wożniacka i Venus????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom