>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Mecz Bytovii z Legia jak wiecie został przerwany spowodu chwilowego braku oswitlenia czy mecz odbedzie sie jeszcze dzisiaj tak tylko pytam dla upewnienia sie.Pozdrawiam
EDIT: MECZ TRWA
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Juve 2,5 1.45
Roma 2,5 1.42
ako 2.05
Powinno być sporo brameczek
Legi nie tykam , a korci na 2,5
Juve 2,5 ✅
roma 2,5 ⛔
Co za dziady
Dobranoc jestem nie spokojny ,bo podałem typki i nie weszło ???? do dupy jestem jak widać
Przepraszam Wszystkich ,dobrze z eidzie umnie w temacie ładnie zaczołem granie ,ale zaraz sie skończy pewnie bo już kiksuje umnie wszystko ???? :oops:
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka, Wlochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vibo Valentia vs Padova
Typ: Padova +1,5 handi setowe
Kurs: 1,8

.Wybralem ich , bo spodobala mi sie ich gra w dwoch setach z Trentino . Przegrali 1-3 , ale ladnie walczyli . Maja ciekawego gracza- Nelli - gral w Trentino , doszedl Travica. Mysle , ze dzis powalczą.
Vibo Valentia tak samo jak Padova bez zwyciestwa zaczeli rozgrywki w lidze . Maja mocniejszy sklad niz rok temu , ale mam nadzieje , ze oddadza przynajmniej dwa sety Padovie .
✅✅ 0-3
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Juve 2,5 ✅
roma 2,5 ⛔
Co za dziady
Dobranoc jestem nie spokojny ,bo podałem typki i nie weszło ???? do dupy jestem jak widać
Przepraszam Wszystkich ,dobrze z eidzie umnie w temacie ładnie zaczołem granie ,ale zaraz sie skończy pewnie bo już kiksuje umnie wszystko ???? :oops:
U mnie jak nie wejdzie 3 typy po rząd,to robie przerwe. To jest najlepsze wyjscie,zrby nie popłynąć.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Cagliari następny gol @1,85 (3 drogowo)
Cagliari -0,5 na drugą połówkę @2,1 Uni

To jest kwestia czasu jak Cagliari walnie drugą bramę dlatego idę w takie zakłady. Benevento po raz kolejny utwierdziło, że nic nie grają. Bez strzału w pierwszej połowie... Cagliari za to ze zmarnowanym karnym.
Plan jest prosty, Cagliari strzela na 2-0, pierwszy zakład na plus i później czekanie na zysk z drugiego. Zobaczymy jak wyjdzie.
No i masz. 2x⛔⛔ Druga połowa już na utrzymanie wyniku, można powiedzieć że nawet panika przed Benevento. Potrafili nawet sam na sam zmarnować na tyle by nie oddać strzału.
Za karę 1-1 po karnym w doliczonym, nie uszło im na sucho.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom