>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ładna ustawka Safwata ???? Pierwszy DF przy decydującym przełamaniu w 1secie ????
EDIT: 2sp wyrzucone w aut bez przyczyny, też można ???? Teraz po TB pewnie porażka i w drugim zjazd do bazy
EDIT2: Teraz tylko czekać na okazję żeby dobrze zamknąć ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
U Phila boli najbardziej ????
Ja dziś gram Soeul Knights i Goyang. Kursy ponad @2
Mnie sie wydaję,zebtam bedzie odwrotnie.
Goyang słaby w tym sezonie,chociaz wyniki dobre ???? Knights, zrobilo swietny transfer i ma teraz najlepszych murzynów.
Anyang za dobra druzyna,zeby przegrać 3 spotkania z rzędu,chociaz Seul w tym sezonie bardzo mocny i bądź tu mądry ????
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Za Knights przemawia to, że jeszcze nie przegrali a w spotkaniu są dogiem.
Goyang słabi, ale Mobis nie lepszy, u siebie powinni wygrać.
Zobaczymy jak wyjdzie, powodzenia ????
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Mobis jest słaby, Goyang jest słaby, Mobis leszcze away from home jak co roku.
Knights mocni ale ścięgna zerwał ich głowna gwiazda Sun-Hyung Kim więc czas na porażke.Już mecz z Soniciem wygrali rzutem na taśme, w pewnym momencie meczu byli już -18 w plecy.Anyang ma najlepszy duet w tej lidze, na Simona+Sek-Eun OH nikt nie ma odpowiedzi
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Za Knights przemawia to, że jeszcze nie przegrali a w spotkaniu są dogiem.
Goyang słabi, ale Mobis nie lepszy, u siebie powinni wygrać.
Zobaczymy jak wyjdzie, powodzenia ????
To,ze nie przegrali,to akurat argument,zeby grać przeciwko nim,przynajmniej dla mnie.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
no właśnioe szukam i nic nie ma info, Jervis miał się stawić na rozpatrzenie sprawy w związku z bójką z meczu z Hawks.Gibson to samo, jakby ich zabrakło to Brisbane jest w dupie.Ale chyba zagrają bo reszta zawodników z Hawks dostała kary pieniężne więc zawieszeń raczej nie będzie.Nie wiem skąd te wzrosty.NZB poza wygraną nad Melbourne to wciąż fatalny zespół na wyjazdach.Ja odpuszczam
Dobra, Jervis, Gibson są na liście czyli zagrają.Teraz to mam dylemat, chyba pójde w stronę Brisbane
Jednak pass, nie czuje tego.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Panowie, emdex podał typ na Maccabi na dziś...ja jakoś tego nie czuję, Czerwona Gwiazda może słabsza niż sezon temu, ale a swoim terenie powinni ugrać swoje...ktoś analizował to spotkanie?
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Zawsze gra się o coś. Rozumiem, że awans zapewniony i motywacja słaba, ale kibice nie przyszli siedzieć, tylko oglądać mecz ????
I oglądają. Jak jest możliwość to chyba lepiej potraktować jeden mecz treningowo i udać przed kolejnymi rywalkami chwilę słabości niż się zarzynać po całym sezonie
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Wyobrażacie sobie Nadala czy Sharapovą w takim wydaniu jak dziś Pliskova? Nie ma po prostu charakteru, cieżko potem komuś takiemu kibicować. Mam nadzieję,że przegra w półfinale..
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Stawiać po 1.4 czy ile tam było w tym wypadku to istna głupota była, Ostapenko wcale źle na tym turnieju nie gra. Dochodzi do tego fakt, że Czeszka po prostu rozkłada dobrze siły i rozgrywa to taktycznie, a nie bo musi wygrać, bo kibice... jeżeli mieliby na to wszystko patrzeć to na każdy turniej by jeździli, bo zawsze gdzieś grupa kibiców będzie
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Stawiać po 1.4 czy ile tam było w tym wypadku to istna głupota była, Ostapenko wcale źle na tym turnieju nie gra. Dochodzi do tego fakt, że Czeszka po prostu rozkłada dobrze siły i rozgrywa to taktycznie, a nie bo musi wygrać, bo kibice... jeżeli mieliby na to wszystko patrzeć to na każdy turniej by jeździli, bo zawsze gdzieś grupa kibiców będzie
Nie widziałem, żeby ktoś stawiał na Pliskową po takim śmiesznym kursie, ale masówki na Ostapenko też nie widziałem ;) Gdyby takie odpuszczanie &quot;bo awans jest a siły trzeba szanować&quot; było normą, to wszyscy bylibyśmy bogaci.
Wyobrażacie sobie Nadala czy Sharapovą w takim wydaniu jak dziś Pliskova? Nie ma po prostu charakteru, cieżko potem komuś takiemu kibicować. Mam nadzieję,że przegra w półfinale..
Poczekaj Drexler, ona jeszcze może to wygrać. Jesteśmy na planecie WTA.
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
w 2015 roku na turnieju w zhuhai czyli tym kończącym sezon dla zawodniczek które nie załapały się do singapuru pewna pierwszego miejsca w grupie vinci przegrała z rezerwową wówczas Schmiedlova 0:6 1:6 więc postawa czeszki nie powinna dziwić, chciała jak najmniejszym nakładem sił zakończyć spotkanie
Pliskova - Ostapenko under 7,5 gema w 2 secie @2,75 czesce się nie chce dziś, czeka już na półfinał
✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie widziałem, żeby ktoś stawiał na Pliskową po takim śmiesznym kursie, ale masówki na Ostapenko też nie widziałem ;) Gdyby takie odpuszczanie &quot;bo awans jest a siły trzeba szanować&quot; było normą, to wszyscy bylibyśmy bogaci.
Masz rację, ale to jednak WTA Finals. Tutaj trzeba dobrze przemyśleć kondycyjnie turniej, bo inaczej zajedzie się i w 1/2 dostałaby baty, tym bardziej że Pliskova kondycyjnie nie jest jakaś świetna. Może nie było, ale ten płacz niektórych sugeruje mi że postawili jednak po tym kursie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom