>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Szukam w grze wysokich kursow.Na malizne pokroju 1.5 po prostu gra mi sie nie oplaca.Podkreslam MI,bo reszta niech gra jak uwaza.W statsy nie patrze bo nic dla mnie nie mowia( stayustyki niengraja)Pozdro
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Szukam w grze wysokich kursow.Na malizne pokroju 1.5 po prostu gra mi sie nie oplaca.Podkreslam MI,bo reszta niech gra jak uwaza.W statsy nie patrze bo nic dla mnie nie mowia( stayustyki niengraja)Pozdro
Ok rozumiem, już 1:1, jeszcze jedna ????
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
za 300 ostatnie z konta patriotycznie na polki 2.95 sts co wy na to..nie ogladalem zadnego meczu ale duzo czytam jak nasza bramkarka mozna w nia wierzyc ? potrafimy ofensywnie grac ? wygrana wegierek z argentyna 33 17 czy cos czy to powod aby sie bac ? mialem zasade ze nigdy przeciw polakom polkom ani na nie ale mś chyba sprobuje
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
He he punkty jakies Fortuna daje (promocja live zaklady mikolajkowe) tylko nie wiem czy za dzis czy za wczoraj ???? ?Pkt wplynely na konto a o promo nic nie czytalem ????
Wczoraj jak się zagrało za minimum 10zł na live, to dziś przyznawali 1400pkt, czyli równowartość tych 10zł ;) Ja nawet dostałem smsa o tym, że przyznali punkty za akcję mikołajkową ????
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Grał ktoś Novosibirsk w Sportingbull i rozliczyli wam już na plus ? ???? Ja już drugi raz tak mam u nich, że mecz się jeszcze nie skończył, ktoś wygrywa zdecydowanie a oni rozliczają hehe
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Wczoraj jak się zagrało za minimum 10zł na live, to dziś przyznawali 1400pkt, czyli równowartość tych 10zł ;) Ja nawet dostałem smsa o tym, że przyznali punkty za akcję mikołajkową ????
Aha.Dzieki za info,bo szczerze mowiac nie wiedzialem ze cos takiego organizuja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom