>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Obserwuję kursy i prawdopodobieństwo ich trafienia.Np.Na Everton w pre kursy były około 1.7 z haczykiem na gołą 1.Btts był tak jak postawiłem.Przypadkowa bramka strzelona przez gości w 90 min jest mozliwa.A żeby wygrać mecz trzeba atakować, i przypadki się zdarzają.Kontra, jakiś karny itp.Kazdy sposób jest dobry.Nie szukam ani poklasku,ani nie mam zamiaru się wymadrzac.Niech każdy wygrywa i będzie ok.Tego życzę wszystkim. ????
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Obserwuję kursy i prawdopodobieństwo ich trafienia.Np.Na Everton w pre kursy były około 1.7 z haczykiem na gołą 1.Btts był tak jak postawiłem.Przypadkowa bramka strzelona przez gości w 90 min jest mozliwa.A żeby wygrać mecz trzeba atakować, i przypadki się zdarzają.Kontra, jakiś karny itp.Kazdy sposób jest dobry.Nie szukam ani poklasku,ani nie mam zamiaru się wymadrzac.Niech każdy wygrywa i będzie ok.Tego życzę wszystkim. ????
Najlepiej to oglądać jednak, wiadomo jakie składy itd ;)
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
gracie marka webstera z tym Azjata? trochę cyrki się w jego meczu działy rundzie wstępnej i nie dali jakiegoś 1.10 a 1.25 buki na Marka więc bym wchodził tylko że ostatnio porażki ale to i tak dwie półki wyżej niż ten noname
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom