>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Ja pierdolę, jaki ten Sichuan jest żałosny, 4 razy od początku 3 kwarty z +10 ich Jilin łapał na +3 i się kończy 3 kwarta w plecy -4, nie będzie karpia ???? :/. ŻENADA.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Nieograniczony*
* Jeśli będę miał peffke z 100% szansami to uwierz mi czy nie ale postawiłbym cały swój majątek.
Nawet wszystkie swoje protezy i futra żony?To Ty hazardzista jesteś!☺ Podobno taki potrafi bardziej dać się we znaki bliskim niż alkoholik który 20lat pije na umór Dobra jest coś dziś na grubo do walenia?Ja cos z meczu Fener z Maccabi chce zagrać tylko bezpieczna dokładka nawet po kursie 1,2 by mi sie przydała.Ma ktoś coś takiego?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nawet wszystkie swoje protezy i futra żony?To Ty hazardzista jesteś!☺ Podobno taki potrafi bardziej dać się we znaki bliskim niż alkoholik który 20lat pije na umór Dobra jest coś dziś na grubo do walenia?Ja cos z meczu Fener z Maccabi chce zagrać tylko bezpieczna dokładka nawet po kursie 1,2 by mi sie przydała.Ma ktoś coś takiego?
Pisałem wcześniej że polecam coś z CS&#39;a. Na pierwszy mecz się spóźniłeś ale drugi AGO vs extatus też jest warty gry, kurs 1.33 na LVBet do jakiegoś AKO jest spoko, tynbadziej że murowany faworyt ma duże prawdopodobieństwo wygranej
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Drexler daj najniższy over w meczu Valencia - Zalgiris :p taki po kursie 1.2-1.3
Pisałem wcześniej że polecam coś z CS&#39;a. Na pierwszy mecz się spóźniłeś ale drugi AGO vs extatus też jest warty gry, kurs 1.33 na LVBet do jakiegoś AKO jest spoko, tynbadziej że murowany faworyt ma duże prawdopodobieństwo wygranej
zagrałem tego dubla ???? Windigo juz win pierwsza mapa a kurs skoczyl na koniec to 1.5 . Nie znam zadnych druzyn AGO powinno pyknac spokojnie 2;0 ?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Drexler daj najniższy over w meczu Valencia - Zalgiris :p taki po kursie 1.2-1.3
zagrałem tego dubla ???? Windigo juz win pierwsza mapa a kurs skoczyl na koniec to 1.5 . Nie znam zadnych druzyn AGO powinno pyknac spokojnie 2;0 ?
Wiesz co w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 2:0 dla naszych jednak mecz meczowi nierówny. Aczkolwiek AGO w końcówce tego roku przerasta najśmielsze oczekiwania więc uważam że powinni ich pyknac. Ale czy 2:0 czy 2:1, to się zobaczy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Wiesz co w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 2:0 dla naszych jednak mecz meczowi nierówny. Aczkolwiek AGO w końcówce tego roku przerasta najśmieszniejsze oczekiwania więc uważam że powinni ich pyknac. Ale czy 2:0 czy 2:1, to się zobaczy
Chyba miałeś na myśli NAJŚMIELSZE ????
AGO -1.5mapy @1.90
Vega Squadron -1.5mapy @2.15
AKO @4.09
Za pół stawki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom