>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Stara Pazova @2.15
Siata Serbia
Kursy się odwróciły przed meczem, ale bez przesady... dalej grają przeciwko zespołowi, który jest na ostatni miejscu. W tym sezonie u siebie gładko wygrali 3:0, gdzie nawet nie oddali rywalom 50pkt... drugim składem grają czy jak? Jak dla mnie warto spróbować, bo taki kurs może być niezłą promocją. Nie szukałem informacji o brakach kadrowych, najwyżej wtopię, więc nie grać mocno tego gdyby ktoś skorzystał.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Stara Pazova @2.15
Siata Serbia
Kursy się odwróciły przed meczem, ale bez przesady... dalej grają przeciwko zespołowi, który jest na ostatni miejscu. W tym sezonie u siebie gładko wygrali 3:0, gdzie nawet nie oddali rywalom 50pkt... drugim składem grają czy jak? Jak dla mnie warto spróbować, bo taki kurs może być niezłą promocją. Nie szukałem informacji o brakach kadrowych, najwyżej wtopię, więc nie grać mocno tego gdyby ktoś skorzystał.
Chyba się zamienili składami, bo teraz w drugą stronę miazgunia się szykuje ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
To lepiej sprawdź
Dzięki!
Stara Pazova @2.15
Siata Serbia
Zamykam, bo może być różnie, a 50% zysku już mi wystarczy ✅
Już kurs z @1.18 skorygowali na @1.30 ????
Coś się święci ????
A tu jednak szykuje się pogrom w tej 4 partii ???? 7-2 zaczęli, ale w sumie tutaj wszystko jeszcze możliwe, mimo wszystko opłacało się wejść w ten zakład pre ????
16-4 ???? Oj intuicję to ja mam zerową ostatnio z tym zamykaniem ????
4 set zakończony 25-12 lub 25-13 bo mi wyrzucili z live ???? Warto jednak czasami zaryzykować bez pełnych informacji przy takich spadkach kursów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom